Продам два нубійських козлики 87.5 % Великополовецьке Київської Сквирського

Ох и хороши красавцы!

1 лайк

Спасибі Олю,таки хороші,та напевне переїдуть в морозилку.Поки ще трішечки понадіємось,як кажуть надія помирає останньою.:joy:

1 лайк

Козлики все ще в продажі,вже козли :smile:Родилися 2.01.2019 098 086 1422 З потенціальними покупцями готова до діалогу.

4 лайка

Как же я рада своему (Вашему) Султану. Был у нас с ним пару дней конфликт, что пообещала рога поснимать, но он понял, что у меня есть руки- могу приласкать, а могу и по жопе надавать.Понятливый. Теперь у нас с ним любофф! Ловлю себя на мысли: когда б я еще с КОЗЛОМ целовалась! Дочка говорит- его гладишь, а у него взгляд щенячий. А деток каких забацал!
Спасибо за мальчика!
Мамы, берите деток скорей! Они этого стоят!

12 лайков

Продався мій коричневий любимчик.Ох і не хотів іти з дому.Гудів,він мекати не вмів.Душа так заболіла.Але не жалію,люди ніби влюбилися в нубійців,мають кілька 50% них і побачили мого козлика випадково,подзвонили і на другий день забрали.Дуже хотіли 87.5 % для поліпшення.Хай служить довго,то і я порадію.Залишився біло-рижий,також дуже цікавий і ласкавий.Рогатий.Весь вечір стояв в дверях і гудів за братом.А мама прийшла з пасовиська,як лягла,положила голову на землю,так і не хотіла ні їсти,ні пити.Скажіть,що тварини не розуміють.Так що придивіться,три з половиною місяці козлик.Гарний,нарядний,з плямами по сніжно білій гладесенькій шерсті ,високий,довгий,запрошує настирно козодамочок до співпраці. :smile::goatlove::goatlove::goatlove::fertility:

22 лайка

Жалко,всі лаври були віддані коричневому козлику,а світлий все мельком.Сьогодні постараюсь сфотографувати його як головного героя.А він мені дуже подобається.Ласкавий як котик,агресії ноль,хоче ласкатися,цілуватися лізе.Парує кізок,хоть би пронесло.Хто дійсно захоче,зроблю гарну скидку.

Це давніше фото,він не менший,вищий на ногах,кругленькі з гарним кріпленням 00.

12 лайков

Ось такий красавчик і ніс росте і воло під горлом,такий дуже непоганий профіль,уміла б я ще фотографувати.Починає міняти колір з розводами на розово.рижому під бризги.А 00 взагалі класні,повірте на слово :smiley::hahaha:,сьогодні провіряла.Жде з надією приватний гарем.Дуже спокійний,врівноважений,вартий уваги. Ось така минулорічна рік і два місяці похожа на нього.І цьогорічнаДуже люблю такі кольори і ростуть вони нівроку.Всі від різних мам і одного батька.

20 лайков

Знижка на козлика -до 1 травня йому чотири місяці.Парує тіток,трішечки не дістає по росту,своїх ровесниць,боюсь що залишусь з потомством на малих кізках.Дуже гарне кріплення 00,і гарна форма і розмір,достойний хлопчик.Дуже лагідний,один під мамою,молоко п"є вже так собі.Годую ще під мамою одну кізку.Ціна 2500,87.5 %,родився 2 січня 2019,тільки через те що рогатий,скидаю ціну.Готовий для парування самець.Якщо когось цікавить,накидаю у вайбер чи в лічку фоток.А так і не буду заморочуватися.Зараз линяє,міняються кольори,рижо розові місця всі в плямки перетворюються,нарядний,там де білий,як сніг.Риже потемніє.Гладесенький,коротюсінька шерсть,без ніяких пучків ніде.Описую,на скільки можу,бо дуже хочу щоб такий хорошун не пішов на м"ясо.Можна з молоком і не морочитись уже,їстовитий,любить все.

8 лайков

Прочитавши від початку і до кінця мої об"яви,то ніби повісті пишу,не смійтеся,дуже їх люблю,жалко тільки що не можу всім знайти доброї долі.Я читаю минулорічні об"яви і сама з себе сміюся,бо все так докладно Тваринки в мене непогані,не претендую на найкращі,не роблю імбридингів,бо знаю,що вилізе в другому-третьому поколінні обов"язково.Не можу собі дозволити великих перемін з нашою пенсією,а так би мене не спинити,покращувала би безкінечно.:hahaha::hahaha::hahaha:

13 лайков

У Вас очень классные животные. Только смотрю и слюну пускаю. Да с нашей зарплатой, которой хватает только на еду, то даже такая цена кусается. Хочу сказать, хорош, просто очень хорош.

4 лайка

Ну так можно ж договориться. :wink: хлопчики очень хорошие

3 лайка

Як хочеться вже мати свою сім"ю.Придивіться,ціна дуже демократична.Пацан в повній бойовій готовності.

17 лайков

Мальчик просто великолепный была бы доставка - купила бы не задумываясь!!

1 лайк

Я на доставку скинула півтори тисячі.Такого вже на руках не принесеш.Він вже стільки молока нубійського випив,що і мені вже залишає ранком повне вим"я-2 літри.Зараз дощі,пасовиська майже нема,то я стараюсь йому більшість залишати,але він не наглий,сподобалось з соски,за день навчився з ЗЦМ пополам пити,думаю,може хто купить,то щоб не мучився,хоча нащо йому те молоко,він тільки запиває.На пасовищі тільки йому дозволяють впасти на коліна,цмокнути по кілька разів і відійти.А всі діти чекають,поки мами не почнуть жуйку жувати і тоді дозволяють своїм підбігати.

11 лайков

Сьогодні козлику чотири місяці.На сьогодні ціна 3000 гр.Кожен тиждень буду добавляти до повної собівартості.А ні то залишиться запасним,може потім з кимось обміняюсь,може зараз є дорослий в кого на обмін,в мене 50% не паровані,бо нема ким.

5 лайков

Гарний козлик. Як би ближче були, можна обмінятись. А так далеченькою.

3 лайка

Головне достоїнство,було жарко,трошки опустилися,а так кріплення гарне і форма,в мами форма вимені гарна.

0-02-08-3d96888bcb464aaeb5a701c4bce2b01f296aa4e7bb36eaaf3ba74e81e10768ec_8f3f577bNNНасилу впросила дочку сфотографувати,вона сердиться на такі просьби,каже що я збочена .:hahaha::hahaha::hahaha:

21 лайк

Очень достойный вид. Доченька просто “не в теме”) Это же самое главное для козомужичка)

8 лайков

:joy: да я тоже стараюсь родных не шокировать )))

2 лайка

Козлина ще жде свій гарем.І два 75% красавчики і два 50 % красотуни,решту менших вже навіть не показую.І нема настрою різати,коротше-руки опускаються з цею погодою.Всі вже накупили?Там десь жалілися,що козлик прохолостив кіз,придивіться і виберіть,хто живе неподалеку.А в мене ще п"ять кізочок появилося від останніх окотів.Три ельфички і дві красуньки довговухих.Продаю по символічній ціні.SOS-караюсь,мучусь,але не каюсь.

Мама цього в альпійському типі-5 літрів з моєю кількістю,різати рука не піднімається. Два рижих 75% красотуни,маму задоїли,але знаю що непогана, ,чорний взагалі бичок і ще два гарнюніх,
Рішила разом показати,може комусь приглянуться,хай вибачать мене адміни,нехай трошки подивляться люди,може хтось когось вибере,сюди саме більше заглядають.Потім повикидаю фото звідси і повитягую решту об"яв.

18 лайков