Продається 100% Англо-нубійський козлик. Львів.

Продам 100% Англо-нубійського козлика.
Народжений 21.01.20 року в трійні з вагою 2.700 кг.
Можлива доставка власним авто по ціні дизпалива.
Ціна 800$

42 лайка

Мама Сирена,куплена на фермі “Capretta”. Перший окот.

42 лайка

Тато Маркіз. Американські крові. Документи ADGA.

42 лайка

Фото что папки, что мамки просто завораживают :slight_smile: Малыш чудесный! Хороших ему ручек :slight_smile:

5 лайков

Таки да… обалденные :slight_smile: Вы в самом Львове находитесь или под Львовом?

В передмісті Львова.

Дякую за хороший відгук і побажання, дуже приємно.

1 лайк


52 лайка

А ми ростемо.


36 лайков

“Малыш” в стойке просто уменьшенная копия отца.Впечатляют
ваши красавцы.Хороших хозяйских рук малышу.

7 лайков

Дуже гарний козлик і батьки його теж ! Я , як би мала місце в стайні- купила б. Але ще подумаю над цим питання.

2 лайка

Річарду пішов п’ятий місяць.


33 лайка

Люди, заберіть Річарда, не дає спокою старшим цапам, вже на мене почав заглядати :slightly_smiling_face:




33 лайка

Ребята! Козлик шикарен! Нежно-ласково-напористый,на фото вся его красота и грация не передается полностью,забрала бы себе,если бы невесту ему подходящую имела. А его папа с мамой это выше всех похвал,я такой красоты и нежности козьей отродясь не видала!

11 лайков

Дуже красивий). Моя мрія, мати такого козлика своїм дівчатам. Якщо б в розстрочку, взяли б, бо одразу немає такої суми

1 лайк

Пані Larisa,додам від себе,що козочки у пана Івана, мало того що красиві😍 то ще й доглянуті,дуже слухняні,чемні,спокійні, дружні! Та що тут казати,які господарі такі і підопічні😊, дуже позитивна родина яка любить свою справу! Переконалася на власному досвіді, від пана Івана козочка дуже товариська та лагідна!

7 лайков

красавец какой.Жалко что мне не по карману.Козлик просто супер

А яка зараз ціна козлика?

Ціна не змінилася

Річард ліг і чекає :slightly_smiling_face:

22 лайка