Стадо кіз за ціною трьох Полтавська обл.

Всіх вітаю.

Моя козоманія починалась з цього форума, нехай вона тут і передасться іншому любителю козочок. Сподіваюсь моє невелике стадо знайде свого наступного господаря.

Пропонується стадо кіз, яке складається з:

• 100% англонубійський козел Річард з господарства Капріна від 6-літрової кози Сирени і Маркіза. Є ксерокси родоводу батьків. Бірка на вусі збережена. Тема по продажі Річарда https://forum.kozovod.com/t/proda-tsya-100-anglo-nub-jskij-kozlik-lv-v/34274/13
  • 50/50 нубо-зааненська коза Манго з господарства ОгОгО Кози-Кози, на піку дає до 4 літрів густого смачного молока. Зараз дійна після 5 окоту, приводить по двоє-троє козенят. В цьому році три кізочки від Річарда.
  • 50/50 нубо-зааненська коза Жанна з господарства ОгОгО Кози-Кози, на піку дає до 3 літрів густого смачного молока. Зараз кітна шостий раз.
  • 4 дійні кози за другим (троє) і першим (одна) окотом. Народженні від зааненського козла Альфа 87,5% та різних кіз.
  • 3 полунубійки 50% від козла Річарда і різних кіз. В серпні їм буде рік. Гарні, рослі.
  • 5 кізочок цього року від козла Річарда 75% (троє) і 50% (двоє). Випоюються молоком.

Кози та козел підбирались для розведення, чудових молочних ліній. Утримання стада цілком виправдане, якщо є час їх випасати та приділяти уваги іншим питанням. Стадо регулярно глистувалось, давали сіль просту і з мінералами. Годування в основному було випасне, в стійловий період сіно, гілки, солома + зерно (кукурудза, ячмінь).

По вартості. Прошу за всіх по вартості трьох перших в списку (100% нубійця і двох 50% нубійок) тобто 1400 дол. Саме стільки наша сім’я за них заплатила. Можливий торг. Вважаю, що стадо готове для подальшого розведення і при належному догляді віддячить смачним молочком уволю. Пишіть в повідомлення або у вайбер 0672654727 Ольга.

Фото поки з випасу

18 симпатий