Проблема с запуском козы

Дякую за пораду.
Якщо можна уточніть будь ласка - " з часом" це коли, як я це узнаю. Бо хочу буряк, гарбуз давати)

Спостерігайте, по вимені зорієнтуєтесь. Індивідуально все.

2 лайка

Поки коза йде в запуск, соковиті корма потрібно виключити з раціону. Хіба що кусочок гарбуза чи бурячка малесенький як смаколик, і все. Після того, як молоко перегорить, буде пусте вим’я, можна потроху давати.

3 лайка

@Elephant я в запуск відправляла козу з 2-ма літрами надоя через день. Подоїла два рази через день і все, мені треба було терміново виїзжати. За кізкою спостерігали, було все норм.
Соковитим нічим не корміть деякий час.

5 лайков

Ще допомогає зміна часу доїння і зміна місця ( помінять загончик, де знаходиться чи спить).
Тобто доїте кожного разу в різний час, і не важливо через скільки днів. Тільки не вечером, бо якщо остання дойка припаде на вечір, то котитися буде ноччю.

3 лайка

Дякую всім хто відгукнувся за поради.
Підскажіть ще, що має відбуватися з вименем …як не допустити мастіту?

Вим’я не повинно бути гарячим та не повинні утворюватися затвердіння. Але лишній раз не трогайте, щоб не провокувати молоковідділення.

1 лайк

А якщо буде горячим, то що робити? Взагалі, як зрозуміти що щось не так…

Гарячим та твердим не повинно бути, якщо перед запуском не було маститу. Може бути теплим та наповненим, пружним, але не гарячим та твердим.

Гаряче та із затвердіннями - то мастит, тоді потрібно здоювати та лікувати антибіотиками та допоміжними засобами, мазями.

1 лайк

Дякую всім ще раз - поради допомогли)

Здравствуйте, Коза погуляла 4,01,2023 года, не могу запустить. Что делать и что будет? Лактация хорошая.

И сколько молочка даёт?

Так ей уже и котиться вот-вот… Смысл уже ее запускать?!

2 лайка