🎄 Правила и подсказки для участников Новогоднего конкурса Щедрая коза 2019-2020

Совершенно верно и согласна на все 100 %

3 лайка

Повысить количество людей, которые чуть глубже прикоснуться к теме козоводства, возможно кое что для себя узнают нового и полезного, узнают сколько много людей увлечены этой отраслью сельского хозяйства, увидят что своими руками из молока можно делать в домашних условиях настоящие шедевры… а возможно “заразяться” козоводством :wink:

Это происходит прежде всего с целью сделать козоводство широко известным, распространённым, и называется это популяризация козоводства в Украине

18 лайков

А мне можно принять участие в конкурсе, очень хочется выиграть рецепт сыра , я ещё не профи и подарок такой очень ценный для меня

1 лайк

В конкурсе “Щедрая коза” принять участие может любой форумчанин, даже новичок.

3 лайка

А я то думаю, чего так много новых участников и тем. Отличный конкурс!

2 лайка

Здравствуйте. Меня тоже пригласили, а приглашение не пришло и тогда я сама зарегистрировалась , а в профиле написано кто меня пригласил. Так что и такое бывает.

3 лайка

Я хочю попробовать свое счастье, так что хочу участвовать!!!

3 лайка

Желаю участвовать в конкурсе, приймите заявку, если непоздно.

4 лайка

:grimacing::sleepy: Щось у мене вже руки опускаються , коли конкурс залежить більше від іншіх людей , а вони ну ніяк не бажають зробити свої сторінки , немає часу … і люди цікаві , що саме прикро … розмовляю , умовляю , перспективи малюю … а їм або не цікаво , або дійсно немає коли … а я засмучуюсь через це . :weary:

11 лайков

У мене теж так, цього року так зохотілось прийняти участь і …на тобі теж по 10 разів просиш просиш, дійсно прикро що тепер від мене нічого не залежить…:sob:

5 лайков

А я, щоб не засмучуватись вирішила участь
у конкурсі не приймать. Але за конкурсом слідкую, але не зовсім зрозуміло хто приймає участь. Багато новеньких сторінок, які цікаво читать. А ти Лада, не засмучуйся все буде дрбре.:rose::rose::rose:

7 лайков

ну от … і що ж нам робити ?

Дякую , Наталочко ! :kissing_heart: Сподіваюся , що у запрошених все ж знайдеться час для нас з вами !

3 лайка

Не знаю(( У мене уже запал пропав… А так хотілося, ще й підігрівав минулий рік :neutral_face:

3 лайка

Думаете, у многих среди тех, кто тут на время конкурса открыл страничку есть реальная заинтересованность в форуме? Может, единицы, кому действительно интересно останутся, остальные - посидят, попишут, пока длится соревнование, и забросят. Может, я ошибаюсь, но посмотрим, что станет с их страничками после конкурса.

8 лайков

Ви дуже правильно говорите. Мене мучило сумління, що я з корисливих спонукань запрошую людей на форум. Почала аналізувати, задумалася, чи хочу я такою ціною отримати подарунок. І серед мінусів я побачила великий плюс і у такій ситуації. Поясню із свого досвіду, у моєму оточенні мої вподобання, маю на увазі сільське господарство, м’яко кажучи не розуміють і, як наслідок, не підтримують. Я весь час чую " тільки не кажи, що якусь тварину купила :scream:". Відкривши для себе форум, я знайшла однодумців і нікому про нього не говорила. Завдяки конкурсу “довелося” озвучити про існування форуму. Знайшлися люди, які захотіли мене підтримати, разом з тим вони дізналися про велику площадку в Україні, де є маса можливостей, як мінімум, про яку навіть не підозрювали! Моя сестричка Іра, яка завжди говорила “мені подобається прийти подивитися на твоїх тварин, але сама вести таке господарство я не наважусь” на мою пропозицію викупити кізку, якщо вона її виграє, вже відповідає “е ні”. Якщо по завершенню конкурсу мої запрошені не будуть відвідувати форум - це їх вибір, але вони вже знають про нього. А поки вони тут, я стараюся показати їм, що на козоводі можна застосувати свої вміння, навіть якщо вони не пов’язані (поки що:relaxed:) з козою.

14 лайков

Дуже рада, що підняли це питання, бо я багато думаю над ним, хотілося б почути думки інших.

1 лайк

Вот я сюда попала по приглашению, не знала о существовании такого форума. Здесь столько интересного, даже не связанного с козоводством. Только время нужно, я на форум захожу когда малышку кормлю или перед сном! Думаю можно приглашать всех, каждый найдет что-то интересное для себя!

10 лайков

А где есть тема про подарки новичкам, которые прийдут по нашим приглашениям?

2 лайка

А вот она 🎄 Новогодний конкурс для новичков "Сырная мечта - 2020"

3 лайка

Там еще не все подарки :blush:

Завтра в честь праздника объявим еще спонсоров и еще подарки!
Козочки же нужны не всем :wink:

11 лайков