Потягується коза

Підозріло стала часто потягуватись коза. Думаю що вагітна 2 місяці.
Вік 5 з половиною років.
Прошу поради ветеринарів.
Харчування: сіно різнотравя, жом, висівки, овес, макуха, домашні овочеві відходи - до схочу. Тобто даю так щоб залишала мінімум.
Лизунець в постійному доступі.
Вигул у вольєрі в суху погоду.
Глистогонила перед покриттям.

А ще різко почала самозапускатись. Минулого року спокійно доїлась до рухів. Я як їх почула, зразу Барселону запустила.

Каким препаратом глистогонили, за сколько до окота?
Минералы—витамины?
Лизунец простой (соль)?
Подробно соотношение зерновых и количество в сутки.
Что вы понимаете овощными отходами — очистки картошки и т.д?
Жом — свежий или сухой?

Комбитрем емульсія перша половина жовтня, покрилась 3.11.
Лизунець з мінералами зелений, брала тут на форумі.
Жом сухий розмочений, висівки , овес 1 * 1 * 1, макуха десь 200 г на добу. Суміш 1.5 л кружка 2 рази на добу.
Овочеві очистки: картопляні, з моркви, буряка, цибулі, капусти.

При таком рационе нехватка минералов комплексная. Лизунец лишь дополнение, а не восполнение.
Комбитрем слабый после лета. Сей час ей нужно Роленол.
Сколько веса в вашей кружке я не знаю. И это смесь или чистое зерно не понятно. Пишите четко вес сухого.
Смотрите, чтоб не было зелени в картошке и очистках — накопительный яд. Солонин может вызывать такие симптомы.

3 лайка

В яких дозах колоти роленол з урахуванням вагітності.
Що порадите як мінеральну добавку?
Корма зважу ввечері.
Картопля не зелена, про соланін мені відомо. Овес цьогорічний з пилюкою, але не чорний. Кролі їдять і нічого.

Роленол колят по весу.

Дякую. Катя, маєте зараз свої вітаміни?

Нет, из не будет до весны.

Катя, дякую за пораду. Купила трикальцій фосфат , подавала за інструкцією, і вже не замічаю за козою тих рухів.
А ще підкажіть що може означати те що ця коза не їсть макухи. Інші їдять і кролі теж, а вона зі суміші зїсть усе а макуха на дні каструльки залишається?

Может просто не нравятся. Кормите всех вместе — будут миски вылизывать😀

1 лайк