После чего сажать чеснок

Девочки, а после чего сажают чеснок?

2 лайка

Чеснок идеально садить после клубники.

2 лайка

Так клубника много летняя… Или я что то не поняла, как это после клубники?

Ну так клубнику же, хоть и раз в 4 года, но пересаживают :slightly_smiling_face:

2 лайка

Я после огурцов сажаю. А то клубнику пока пересадишь :roll_eyes:

1 лайк

а он и между рядками клубники прекрасно растет - и места лишнего не занимает

7 лайков

Садила когда-то между рядами, был очень хороший, но неудобно копать, так как по клубнике топчишся

1 лайк

Вот и я хочу посадить в следующем году на дорожках между сортами клубники, правда с трудом понимаю как буду эту всю прелесть обхаживать. Ну и отдельно тоже посажу. Мы всегда садим много чеснока.

Про часник. Цей рік жовтів коли ріс весь крім одного сорта недавно купленого. А потім, весь крім того ж сорта поганюче зберігався влітку. Була підозра на мікроскопічних кліщів. Не доходили руки подивитися в мікроскоп. А тут садити вже пора. Виявилося ,чотириногий часниковий кліщ.
Запропонувала протравити, чоловік збирається по яди. Питання ,чим протруювати?. Полізла в інтернет. Пропозиції різні. Таке враження, що є замовні статті які пишуть горе студенти, навіть не вникаючи в суть того, що пишуть. Рекомендують протруювати в інсектицидах, але більшість з них не шкодить кліщам, бо не є акарицидом. Ще пропоциції обробляти від кореневого кліща по листю. …
В результаті вирішила обробляти актофітом, потім знайшла і підтвердження. 8 мл на л розчину замочити на добу, але в теплі десь. Може кому треба.

10 лайков

Я читала, що треба перед посадкою замочити в розчині марганцовки. Що скажете?

1 лайк

Кліщу буде як рибці парасолька. От можливо попелом пересипати, бо пишуть, що на кислих грунтах більше шкодить. Але то пробувати треба.

1 лайк

Когда-то в фитоспорине замачивала.Результат был

2 лайка

Я посадила после кормового буряка. Посмотрим что будет.

1 лайк