Подставные иголки со спидом в кинотеатрах — правдивая или ложная информация?

:syringe::pill::pushpin::sailboat::ambulance::no_entry::sos::sos::sos::sos::sos::sos:
Не пошкодуйте 3 хвилини, ПРОЧИТАЙТЕ :warning:
У кінотеатрі глядачка сіла на крісло і відчула біль від уколу в нозі. Коли вона придивилася побачила ледве видну голку в кріслі, що виглядала приблизно на 3-4 міліметра, а також записку: «ВИ тільки що інфікувалися СНІДом». Центр по контролю за захворюваннями повідомляє про багато подібних випадків в інших містах, що відбулися нещодавно. Всі голки були перевірені на реакцію СНІДу і виявилися позитивними.

Центр по Контролю за Захворюваннями повідомляє:

«Голки почали знаходити в банкоматах. Ми просимо всіх бути уважніше, обережніше, коли вам зустрічається подібна ситуація. Всі крісла в громадському транспорті, поїздах, електричках, літаках треба перевіряти, тому що вони несуть можливу загрозу вашому здоров’ю та життю.

Перед тим як сісти — подивіться дуже уважно на спинку і сидіння». Це новий вид тероризму міжнародного неофіційного союзу ВІЛ-носіїв і хворих на СНІД. Їм втрачати нічого в їхньому житті і тому вони вирішили мстити.

На додаток, Центр просить, щоб ви врятували життя, якщо відправите це повідомлення як можна більшій кількості людей — просто попередження, щоб були уважнішими у громадському транспорті — потенційна загроза існує. Нещодавно один лікар повідомив, що подібний випадок стався в кінотеатрі в місті Делі, столиці Індії, з його пацієнткою. Молода дівчина була заручена і збиралася вийти заміж через два місяці, але пішла в кіно і отримала укол з такою запискою: «Вітаємо у світовій сім’ї хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».

Лікарі сказали її сім’ї, що проходить близько 6 місяців до того, коли вірус виросте досить потужним, щоб зуміти почати руйнувати системи людського тіла та органи, але дівчина, що стала жертвою може прожити ще 5-6 років.

Через сильний психологічний стрес заражена дівчина померла через 4 місяці. Ми всі повинні бути уважними в громадських місцях — інше в руках Всевишнього.

Первое фото-ХАРЬКОВ

Второе и третье ДНЕПРОПЕТРОВСК. ДНЕПР. КАРАВАН.

3 лайка

На просторах интернета мне встретилась такая информация…
Я мало сказать,что была в шоке…Понимаю ,что не всему нужно верить…Правда или ложь не могу понять… Очень хотелось услышать и Ваше мнение…

Вирус иммунодефицита человека крайне не стойкий в окружающей среде. Для того, чтобы заразится неоьходимо не просто уколоться иголкой, но что бы еще и было введено некоторое количество крови. А так байки. Как и с укусами ВИЧ- инфицированных детей в садиках.
Помним - как передается ВИЧ:

  1. Незащищенный секс (в том числе и оральный)
  2. Через кровь (иньекции, переливания)
  3. От матери ребенку внутриутробно
  4. При кормлении грудью, через молоко
12 лайков

Может кто-то лайки таким отвратительным методом зарабатывает? Иногда бывало придумывают что-то такое чтоб уж наверняка зацепило и просят лайк и репост, на этом вроде зарабатывают даже.
Не хочется чтоб было правдой, вы можете себе представить как это возможно, искать везде эти иголки в 3 мм. перед тем как сесть?
Жуть…

4 лайка

Это “утка” — история-дурилка, которую придумали журналисты, чтобы повеселить народ и привлечь внимание. Они это делают регулярно. Уже устаревший развод читателей, давно эту историю писали и раскручивали, чтобы посеять лишний раз истерию среди народа.

3 лайка