От нежелательных покрытий поможет фартук для козла

Никакой фартук вам не даст 100% защиту. Чем легче полотнище, тем меньше шансов уберечь коз от покрытия. Его же и ветром сдует.

2 лайка

Вертикальная ось фартука прошивается стропой, и при любом ветре она является направляющей. Когда козлик поднимает передние ноги, фартук автоматически прикрывает пипетку, потому что по форме фартук как передник.
Ну разве что штормовой ветер.
Согласна, 100% нельзя дать, но у меня парень работяга, если козы не беременны, то ему не важно, какое время года - всех надо покрыть. Поэтому испытания конструкция прошла.

2 лайка

Помиляєтесь. Перші фартухи я також шила лише для свого козлика. На замовлення стала шити пізніше, бо був попит. І моя ціль, як творчої людини, не красота і кількість клієнтів, а функціональність та надійність виробу. Щоб не ламалося, не рвалося на козлах,і щоб фартуха вистачало більше ніж на місяць. Тому й “особые фастексы” та інші “фокусы” :wink:

І Ви зовсім мене не зрозуміли. Я писала не для того, щоб у чомусь Вам дорікнути (боже збав), мені здалося що Ви не бачили дописів вище у цій темі :thinking: тому звернула увагу на фартухи, які вже шиються. Шиються у нас, у них, пройшли випробовування , можливо ви побачите ще якісь корисні ідеї для Вашої поробки. :slight_smile:

До речі, у австралійців бачила варіант фартушка з вшитим повздовж нижнього краю полотнища грузом, по принципу, яким підшивають штори-тюлі. Очевидно, вони так шиють, щоб вітром не здувало м’яке полотнище. Як на мене, це корисна ідея для тих, хто не має достатньо жорсткої тканини.
Ось такий грузик (по ідеї має бути у галантерейних магазинах, чи магазинах штор)
зображення

2 лайка

Свитана спасибо огромное за фартук для Тора. Он шикарный. Если сравнивать с тем что мы брали у вас в прошлом году, то виден класс! Прошлогодний носит 4-хмесячный козлик, он тоже качественный,второй сезон и второй козлик носит. Но тот который мы получили на днях - просто супер :+1: спасибо. Дай Бог на выходных не будет дождя, сделаю фото.

4 лайка

Весь секрет у тканині, тобто у її щільності ) На менших козликів використовую тканину Оксфорд, вона рюкзачно-сумочна, не промокає, міцна, у неї щільність 600 D. А на фартухи для дорослих козлів - Кордура, також сумочно-рюкзачна, але товстіша і ще міцніша - щільність 1000 D.

2 лайка