ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

О, молодцы! Это столько места на втором этаже пропадает :rofl:! Для будущих хотелок…

1 лайк

:thinking::rofl: так да ! Зараз в цю будку лягають 7 дівчаток , можливо і всі 9 поміщались би , але маленькі рижульки від @Lam Володі та Тані , одразу трималися осторонь , та зайняли своє місце на столі під хатою - високо ліжу та все бачу !
А у нас новина ! Дівчинка суслічка від Терри та Дизеля знайшла свою господиню , але вона попросила потримати інтригу … Козочка поїде в новий дім після обезрожування .

15 лайков

Интересно, угадала я кто это или нет) Ну, потом проверю)

3 лайка

А козлика від Терри забронірувала Ія @Ija А моє серце радіє , коли козлятушки потрібні , навіть “шашлички” :kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::hugs:

15 лайков

Лада, дякую за сир з корицею і медом! Смачнючий! Я там у себе на сторінці написала.

1 лайк

Уряяя ! 14.12.2019 Приїхали з базару , а нас Каміла зустріла двумя малишами від Принца : козлик - суслик , размальовка по білому фону , та дівчинка-ельфік з окрасом “доберман” ! :hugs::hugs: Такі класні ! Зважу трошки пізніше , хай досохнуть , а завтра фото та відео сессія !

31 лайк

Вітаю з новонародженими! Кози у вас вирішили організовувати суботні окоти, пока мами вдома нема. От молодці, мамі нерви не строїли.

2 лайка

І я дякую за відгук :smiley: мені приємно , що Вам сподобалося . Я пробувала замість кориці обсипати какао , - гіркувато получилося , але можна експеріментувати далі . Я людям продаю качоту з обмазкою мед+кориця , і мед + пажитник.

2 лайка

:rofl::rofl::rofl: це точно ! Приємно приходити на готових козенят , майже сухеньких , та дочекатися вихода місця … підмила , солодкої водички дала , подоїла і порядок !

6 лайков

Лада, мои поздравления с новорождёнными и благополучным окотом. :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 лайка

Мои поздравления с новорожденными!:bouquet:
И фсее, я к вам на страничку больше не захожу! Я ж так с ума сойду от недостатка дедов морозов!

3 лайка

Ой, супер! Ладуся, вітаю! Хай ростуть крепишами :muscle:t3:
Чекаємо фото :wink:

3 лайка

І ще :point_up: Я теж смачний сир хочу! Май наувазі :wink:

1 лайк

:joy::joy: Та не питання ! От тільки Оля робила його сама , скористувалася моїм рецептом обмазки … але якщо заїдешь колись до мене по ЩОСЬ , то і сирком побалую ! :wink::crazy_face::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

2 лайка

Урряяя! Лада, вітаю з новонародженими і чекаю фото внучат :grin::heart_eyes::heart_eyes:

5 лайков

Так ти уявляєшь , що козлик суслік ??? Я в ауті !

5 лайков

Можливо , звісно , я перебільшую , але мені здалося , що у хлопця і постава татова , нуболаманчіва, але треба познимати відео та фото , тоді і обсудимо .

2 лайка

Класс! Поздравляю! Расписные нуболамашки это здорово! А сусли это суперздорово хороших ему ручек! А доберману ж себе? :wink:
Ждём фоточек!
Я своих нуболамашек Сантой покрыла, теперь жду ) кто тама )

1 лайк

пока думаю :hugs::face_with_hand_over_mouth::shushing_face::thinking: Нехай всі кози від Принца порожають , а тоді вирішу кого залишити . Але дівчинка-бомба ! Я давно хотіла подібну …

А молодим кавалером крила кого ?

2 лайка

Каміла ( Венера+Дизель) з козенятами від Принця @zoia1 Єлісєйовича ))
14.12.2019 Вага козлика 4,3 кг , вага кізоньки 3,65 кг !!! Скажу чесно , з такою вагою козлика я зустрілася вперше , і це при тому , що Каміла народила самостійно !

37 лайков