OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Копалася в грунті. Причому копала небагато, а 6 шт велетенських знайшла.

1 лайк

Ой, это та еще зараза. Трудно выводится.

Зазвичай, достатньо знищити пирій, і він сам зникає. А тут :thinking:

2 лайка

Интересно, возможно ли яйца занести с семенами моркови? Как-то у меня было, что по моркови появились, больше не было нигде.
А главное, что не раздавить эту заразу. Твердые такие, ногой не раздавишь. А в руки мерзко брать.

2 лайка

Мені здається ,що вони моркву люблять і сповзаються . Бо в нас теж морква пожерта вздовж плоду ,ще й в деяких морквинах і зараз сидить .

4 лайка

Наш город межує з 8 городами, тільки з 4-ма немає межі, орається все впідряд. Межі вздовж города не орються, от там і пирій. Хоч і вибираю після оранки, і викопую восени на городі - всеодно є. Колись давно, як ми переїхали сюди, продавали тріхограму, купували і розкидали на городі. Та і колгоспи тоді боролися з шкідниками.
Сіяли гірчицю на сидерати, а останні роки така сухота, що посіяне не сходить. Наче і стараїмось якусь сівозміну витримувати, але не завжди те працює.
Є у нас город на крайній вулиці села, виходить до поля. Як згадаю, скільки там було борозняків - личинок хрущів, це страх. Зробиш луночку на картоплю , а там 2-3 сидить, товсті, жирні. Стали сіяти то суданку, то картоплю-буряки, кожен рік орали і таки вивели трохи. Після люцерки за 3-4 роки знову те саме.

5 лайков

Сьогодні Вербна неділя, св"ято. Чоловік у мене католик, чистопородний поляк, так що у нас ще і Великдень. Вчора смакоти наготували, сьогодні тільки салатику нарізали - редька, шпинат, петрушка, цибулька - вітаміни аж самі вистрибують.
Ранком мороз -3, та і зараз холодно якось, хоч і сонячно. Цвітуть тюльпани, у нас їх море, але в цьому році низенькі, миршавенькі. Та і нарциси прибиті морозами непомітно перецвіли. Уже і жаби кумкають, а тепла нема. Люцерка припалена морозами стоїть маленька, біленька. Ще помітила, що цієї весни мало кульбабки , а якщо якась і цвіте, то така бідна-бідна. Раніше чоловік казав - викинема прошлогоднє сіно , 18-го року, буде на мульчу, а тепер ще подивимось, що виросте. В таку пору вже і суданку сіяли, а це морози щодня і сухо. Зійшов багатострадальний тифон, бідний-бідний, а ще як мошка нападе, то буде йому гаплик. Сіяла столові бурячки, то поливала рядочки. Ще так ніколи не робила.
Поживемо - побачимо. Головне - щоб усі були здорові!

20 лайков

Я тоже поливаю огород, это в начале-то апреля… И у нас холодно,сейчас как раз персики зацветают. Что с урожаем будет, посмотрим. Прогнозы как-то не очень.

:hahaha:
Фраза настоящего козовода!

21 лайк

Сьогодні у нас був дощик! Мало, але і за те спасибі. На вечір дууже холодно, буде мороз. Прогноз погоди змінюється, як дні тижня. То буде тепло, то ще морози. А суданку коли сіять?

4 лайка

І у мене таке питання про суданку🙂. Ми вперше хочемо підсіяти частинку на дачному городі, де у нас гарбузи. Будемо сіяти після Великодня, коли виоремо. А от як правильно не знаю, потрібно погуглити🙂

1 лайк

Як вишня зацвіте, ще не цвіте. А взагалі погода і все таке, що нічого не зрозуміло

5 лайков

У нас уже цветет вовсю вишня,а так похолодало,ветрюган,туч нагнало.Пошла вечером накосила травы мешок,на случай дождя и плохой погоды.С таким ветром и на улицу выходить не хочется.

5 лайков

ООО! у вас уже косить можно? У нас травка еще сантиметров 5-7, козы щиплют, а вот для покоса еще не годится

8 лайков

Ооо, 5-7см) У нас голяк совсем. серая земля.

2 лайка

У нас і у бЕрезі нема чого нарвати. Одна пшінка і та маленька. Кропива низенька, щоб нарвати то треба полазити добре.

2 лайка

Олечко ваша сторінка як книга рецептів і мудрих порад :bouquet:
В мене Кізонька є маленька Рона доця нової Берти, в неї тато альпієць від 6 л кози, у Берти по розповідям теж альпійські крові, молока зараз дає 1682 з ранку було, готова вам подарувати маленьку, ми її обезрожили, вона росте під мамою, якщо буде цікаво напишіть кину фото вимені мами і фото доці.

8 лайков

Олечко, моя хороша, спасибі за пропозицію! Ми чекаємо окоту Ліри, якщо буде козочка - залишимо. (75 % альп). Пока так , а далі життя покаже.

4 лайка

Нехай все буде як хочете і як вам найкраще!

3 лайка

Сьогодні у нас неспокійний день. Зранку у чоловіка тиск, проколола, спасла. А на вулиці розгулявся вітер такий, що постірані простині сохли в положенні паралельно до землі. Раз чистий четвер, то все треба прибрати. До обіду в хаті, після обіду пішла почистить у козюлі. Швиденько справилась, стою любезнічаю з Лірою. Виходить чоловік - світла нема, а ми тільки сьогодні переселили бройлерів у велику клітку в хліві. Кажу - не замерзнуть. І пішли ми спасать теплицю, вирвало плівку. Тільки й успіли степлером разів п"ть стрільнуть, як тут - трах-бах-тарабах! Летить шифер з хліва. Дві шиферини падають біля хліва, розбивають частину накриття на вигульному дворику (Ліра на вулиці!), одна летить метрів 10 і приземляїться у сусідки на городі. Ще дві якимось чудом залишаються на криші з другої сторони хліва і тримаються на чеснім слові. Добре, що у нас є родичі, молоді хлопці, які завжди прийдуть на допомогу. Один дзвінок , 20 хвилин і четверо рятувальників у нас. Двоє на криші хліва, один на криші козлятника, я з невісткою носимо шифер і допомогаємо чоловікові його подавать. Справились, полатали. Інколи бути Плюшкіним дуже добре. Ще коли перекривали хату, то старий цілий шифер склали на купку і нового трохи було. Так і викрутились.
Такий у нас сьогодні день народження у чоловіка. Одні пригоди.

27 лайков