OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Не потрібно нічого видаляти. Давайте просто перегорнемо сторінку і будемо говорити про хороше.

9 лайков

Оля доброе утро,как там погодка у вас? У нас солнечно, но прохладно.Вчера соседи открыли картошку посаженную в январе,уже приличные кусты наросли,а мы сегодня собираемся садить для себя на лето в открытый грунт,вчера огород обработали под нее А что садят сейчас у вас на Черкассщине?

5 лайков

А молоду ще не копали?

1 лайк

А у нас, Анічка, рано був мороз 6 градусів. Всі сидять вдома.Дві сусідки посадили картоплю ще до морозів,побачимо, що з того вийде. Два дні було так холодно, що навіть вдень вода не розмерзалась у бочці. Чекаємо тепло, будемо і ми садити.
А пока посадила розсаду батата, вже гарні корінці , стояли нарізані пагінці у воді. Внесла ящик в хату, навіть не знаю, де розмістити всі ростюшки. Думалось, що буде тепло, огірки висадимо в теплицю, розпікіруємо помідорки. А тут - мороз. А ще і квітів насіяла на розсаду, багато, різних.
Кожного дня вкриваю-розкриваю в теплиці редиску і шпинат, редиску вже можна їсти, а шпинат малий.
Колись таки прийде тепло. Всім здоров"я!

17 лайков

Оля а що таке батат?Казав колись мен1 один козовод з Луганщини.що саджае його на корм к1зонькам.

Оля, вот тема Батат. Что за овощ? - #9 by Solnce_vsem

3 лайка

Спасибо большое.прочитала.Правда по ходу возник вопрос.а кушают его просто как сладкое блюдо или с мясом или лучше с овощами.?

Минулої осені мені прислала наша форумчанка, на пробу. Начитавшись інтернету я запекла батат, додавши трішечки олії і купу спецій. Сподобався. Я ще пробувала сирий - як капустяна кочерижка. Той батат, що нам дали, має світлу серединку. Може випрошу тут у місцевого садовода хоч пару росточків на розсаду оранжевого. Любить воду, так що треба поливать.Дивилась на Ютуб, як чоловік з Луганської області вирощує, або з Вінницької. Спробуємо.

3 лайка

Нет Наташ ещё не копали,только пленку сняли и прополку делали.Может не копают потому что оптовый рынок сейчас на карантине,точки сбыта нет ,вот и не копают.

1 лайк

Оля у нас тоже было два дня - 2.А ночью вообще - 6 было.У меня детки роз подмерзли,не уследила.Только поснимала банки с них,потому что подгорать стали от жары,а тут две ночи приморозков.Примерно около десятка штук теперь под вопросом,все видимые почки обмерзли.Остальные оказались более живучими,пережили приморозок.Батат интересно,я не садила никогда.Но знаю что на оптовый рынок летом кто то привозил,то нормально денег подняли,так как конкурентов не было.

2 лайка

Оля желаю хорошего урожая батата.и вообще всего что душе желается.У нас сосед сегодня картофель посадил.а мы только в понедельник с подвала достали.Попробуем новый брат из Обухова прислал

2 лайка

Ми завтра, можливо, попробуємо садити картоплю. Сьогодні після обіду людей на городах багато було. Сухо, от і спішать.
У нас рання картопля з такими великими пагонами, що поки я її дістану з мішка, розкладу та пригорну - багато часу потрібно. Була думка, що родичі допоможуть з посадкою, а тепер з карантином сама прошу їх не приїзжати. Ми тут в самоізоляції, нам чужі бактеріі непотрібні.

10 лайков

Ох уж эти самоизоляции.Дети в городе боятся к нам ехать-как нож в сердце.Терплю.

4 лайка

Зря они. У нас многие поприезжали из города к родителям. Да никто не бегает никуда ни гуляет, все по дворам, но все же воздух, да какая-то работа… в квартире сума сойти можно …

9 лайков

Мені Катя радила роленол, я вколола за 1.5 місяця до родів усіх кіз.

1 лайк

У нас 7 человек, кто мог, приехал из города в самом начале. Тяжело бывает психологически и у плиты, но и есть кому поработать и чем заняться, опять же свежий воздух.А что в городе? Мне очень жаль тех моих племянника и невестку, которые остались ,
Это очень тяжело с таким режимом в городе.

9 лайков

Мне нравиться положение в Белорусии…

4 лайка

Що робиться на городі! Жах! Колорадів повно, живі, лазять-літають, радіють, що картоплю садять. Совки повно, жирна. Дротянка появляється. І сухоооо.
Все, що сіяла 6 березня сидить, чекає погоди. Треба поливати , інакше виходу нема.
В хаті все заставлено розсадою, ранком -2, куди ж виносити в теплицю. Там обігрівач треба ставить при такій погоді.

9 лайков

Оля,цієї напасті і у нас море. Чоловікові порекомендували “горошок” спеціальний від совки , казали,що разів три треба обробити грунт. Перший раз під культивацію розкидав. Другий раз під посадку,третій під полку. Не знаю,що з цього вийде. А що сухо, то сухо. Цибульки треба щоб уже стояли огого які,а воно таке все бідне,аж покрутилося.

4 лайка

А у нас колорадских пока не видно,вчера садили картошку,то даже в земле только одного увидела спящего,пока не наблюдаю и медведки( а вообще боремся с ней каждый год).Зато тля атаковала розы и хризантемы и пчелка- листорезка тоже уже отметилась на молодых листочках роз и китайской гвоздики.Я только вчера увидела,надо срочно брызгать,а времени совсем не хватает.

1 лайк