Окоти наближаються день за днем. Щоденник

Ох і деньок.видався.накінець дочекалася на 153 дні останні січневі роди.і результат.
vvv bbb Козлик чорний з білими вухами і дві козочки.4.200–3.200–2.200.Козлик обігнав кізочку середню і поверх неї родився першим.А тоді почалися потуги ,пузир і так разів п"ять.Зрозуміла,що мушу лізти,а я ж дурна чекала одненьке після минулорічної трійні
ось тут.залізла,одна ножка завернута в колінці вдвоє,друга втроє.ще нижній суставчик закочений.Думала задом будемо йти,ножки підтягнула до виходу,а це передні.Капець,руки трусяться,лізу знову,все якесь гладеньке тільце,голови нема.І тут я зрозуміла,що голова повністю підігнута вниз під передні ноги в сторону животика.Кидаю козу набік і починаю пробувати якось ту голову набік повернути,щоб розвернути і направити вверх.І за якийсь раз я таки цю голівку витягнула з під животика і направила вверх.Навіть не надіялася,що там воно ще живе і витягую трьохкілограмовочку повністю коричневу живу.Сеанс закінчений,воняю потом як кінь,голова крутиться і тут потуги і вискакує третій сюрприз в пузирі,в воді.Дюймовочка.Отак і цілий день в годуванні,помаганні,втомилася так,що просила Бога,щоб день скоріше закінчився.Всіх перекупала,пересушила,до мами підпустила по кілька разів і на вечір вже команда.І що Ви думаєте,самим кволим був козлик самий більший.Як добре що є цей форум і форумчани,наші дівчата ветеринари,які в таких випадках допомагають і пояснюють і учать як поступити в тому чи іншому випадку.А інакше не знаю,що було би з моєю козою і зі мною :joy:

53 лайка