Обмін подарунками 2020р. УКРАЇНА

Самий перший конкурс тут
Далі другий тут
Потім третій ось
Читайте теми, фотозвіти дивіться. Все дуже хвилююче та приємно.

9 лайков

Я уже 2 дня читаю отчёты по прошлым конкурсам- обменам! И тихо белой завистью завидую. Какое настроение! Какие все умнички! Хочется праздника!

16 лайков

Наш конкурс це можливість весело провести час у колі форумчан -друзів та познайомитися ближче з ким не дуже спілкувалися, а також вдалий привід проявити турботу і порадувати їх подарунками. Чимось, що не просто сподобається, але і принесе користь, усякий раз нагадуючи їм про вас протягом довгих років.
Це приємні клопоти, до яких краще готуватися заздалегідь.
image

19 лайков

Я боюсь пропустить начало😳
Как узнать что и когда?

3 лайка

Заглядыввй в тему. Ждем анкету.

5 лайков

Ура, я тоже хочу участвовать! А то хочется праздника!

10 лайков

Ой, скорей, скорей уже! Нетерпится прям :crazy_face: Ощущение праздника все ближе и ближе :star_struck: :partying_face: :partying_face: :christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree: :fireworks: :sparkler: :tada: :confetti_ball: :fireworks: :sparkler: :christmas_tree: :christmas_tree: :gift: :gift: :gift:

11 лайков

Посиділа я тут, покумекала :hugs:, так, я не програміст і з програмами я на “Ви” :shushing_face:, але логічне мислення працює :nerd_face:, поклацала кнопочками на комп’ютері і ось :point_down:
:ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon: :ribbon:
Анкета для реєстрації участників в святковій грі “Обмін подарунками 2020”
:gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift: :gift:
То ж об’являється реєстрація учасників до 20.11.2020року. І не забуваємо що приймаюти участь можуть

То що, погнали? :running_woman: :running_man: :horse_racing: :skier: :snowboarder: Реєструватися.

Жеребкування буде 21-22.11.2020р. :christmas_tree: :fireworks: :firecracker: :tada: :gift: :gift: :gift:

13 лайков

Тут небольшая проблемка получается с заполнением. Основные поля не заполняются!

Я підкоригувала. Пробуйте, заповнюйте, критикуйте та допомагайте порадою. І все у нас вийде. :+1:

5 лайков

ЮХУУУУУУУ! Погнали :running_woman:t2: :running_woman:t2: :running_woman:t2: :gift: :gift: :gift: :tada: :confetti_ball: :fireworks: :sparkler: :christmas_tree:

5 лайков

Я уже… девочки давайте активней, и у нас останется время для подбора подарков!

7 лайков

Я уже! Я уже! :confetti_ball: :tada: :partying_face: :partying_face: :partying_face:

6 лайков

Тааак, я вас бачу. Вже все компонується у табличку. Це виявляється ТАК цікаво. Відкриваю для себе нові можливості. Юхуууу. :upside_down_face: :wink: :rofl:

8 лайков

:clap:t2: :clap:t2: :clap:t2:
Я зараз як мала дитина радію :joy:

6 лайков

Тільки я розумію, що раз ми на форумі козовод, то й хоббі у всих більш менш схожі, а може у когось є якась мрія, може хтось чимось давно- давно займався (малював, ліпив тощо. (для прикладу) а зараз треба лише поштовх для розвитку нової, або давно забутої справи, хоббі. Згадуйте та пишіть у анкеті, а то у всих все одне й теж. Кози, сир. Думайте :heart_eyes: дайте простір для фантазій.

10 лайков

Шановні учасники, у розділі, де вказуєте номер відділення НП або поштового відділення пишіть будь ласка МІСТО/адресу, бо забуваєте. :point_up:

7 лайков

:exploding_head:
Я не вказала місто! Виправишь?

3 лайка

Я дуже поспішала :joy:

1 лайк

Звичайно, але попереджаю тих, хто буде заповнювати анкету далі.

2 лайка