Новогодний образ

Хто ще не знає в якому образі зустрічати Новий рік:

25 лайков

Клас. Я себе вже уявила,вагітна попелюшка у норвовій шапці.:joy:

11 лайков

А як Вам : пристрасна русалка з пляшкою самогона? :grin::grin::grin:

10 лайков

Ми з вами не компанія,я вагітна пить не можна.:joy:

8 лайков

Мар’яна,це вам в компанію мого чоловіка,тільки йому прицеплю зірку в лоба і вперед. Уже і компанія. Оце Іра підкинула тест.:joy:

4 лайка

Ото уже на НР обіп’юся :laughing::laughing::laughing::laughing: Це при тому, що міцніше компоту, майже ніколи нічого не п’ю)))

6 лайков

А мене так обмежили,зробили вагітною.

4 лайка

:rofl: ага :rofl::rofl::rofl: а я сумашедшая Баба Яга, и да в норковой шапке! )) Норковую шапку нужно купить )) или к маминым запасам обратится )) у неё точно есть. А всё остальное не проблема ) соорудим ))

8 лайков

Бачу , що половина форуму на Новий рік дістане норкові шапки :joy::rofl::rofl:

7 лайков

Не, у меня круче-пьяная Баба Яга с ведром оливье. Что только не узнаешь в семь утра. :smile:
Испытала тест на муж Ненасытная Белоснежка с веслом.

13 лайков

До русалок із самогоном в компанію і все празднік удался. Випить є ,закусить тоже. Ох як жалко,що я вагітна,пить не можна.

5 лайков

Юля, твоя закуска - моя выпивка :rofl::rofl::rofl:

7 лайков

Наташа, я к вам в компанию беременных. Белоснежка с золотым зубом :rofl::rofl::rofl:

8 лайков

я, божевильна попелюшка з пляшкою самогону! :smile::smile::smile::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

9 лайков

у меня супруг -весела попелюшка з ящиком пива, я с самогоном, мы не употребляем алкоголь, наверное намек , в этот году надо попробовать-только бы не в хрюшу!!!:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

7 лайков

явно в этом списке простых образов нет! мне понравился тест-посмеялась!!!

3 лайка

А я “Пришелепкувата сніжинка із золотими зубами”…жах…це не на новий рік образ, а на геловін…або випити багато треба… :hahaha::hahaha::hahaha:

7 лайков

Перелякана снігурочка в зелених ботфортах
:grin: :joy: :grin: ну и насмеялась я. Спасибо за хорошие настроение. Принимайте в свою компанию :laughing:

5 лайков

Ну вооообще, точно про меня! Замрiяна баба-яга з зiркою у лобi! :+1:

4 лайка

Ой, я гордая фея со звездой во лбу, самый скучный образ из всех(

2 лайка