Новогодний обмен подарками 2018-2019 г

Ну все, пішла до Зої …на Расєю знайомитись.

6 лайков

Галя, це я Маша-растеряша відправила посилку без листивки :smirk:
Як там сирочки, я дуже хвилювалася з приводкутого, що посилка майже тиждень пролежалі по пошті. Невідомо яка там температура в приміщенні:slightly_frowning_face:

2 лайка

Да, понятно. Это я образно, отреагировала на плачущего смайлика :relaxed:

1 лайк

Температура якраз добра для сирочків. Я не розібралась зразу, Ната скинула номер накладної, я чекала повідомлення нової пошти, а потім почала відслідковувати груз по нету. Нова пошта видала -некоректне введення номеру. Словом поки я розібралась підійшли вихідні.
Сьогодні я приходжуза 3 хв до закриття, а пошта вже закрита. Так я не вступилась, стукала, просилась і мені видали посилку.
Чекаю поки всі зійдуться, будемо пробувати сирочки.

9 лайков

Смачного! Надіюсь, що сподобаються :blush:

2 лайка

процес пішов


31 лайк

Головний дегустатор!

Не знала, що у вас малеча, нічого йому не подарувала :sob:

5 лайков

він все уже на зуб попробував, включаючи кожну сніжинку і пішов дальше

4 лайка

Продовження банкету:



Зоя, дуже бомбезні сирочки, я такі на виставці сиру і вина бачила у Львові. Дякую! Ще як називаються просвітіть , і термін дозрівання, я так розумію що довгий.
Бо я зі однією своєю Баською, спромоглася лише на бринзу.

34 лайка

Галя, а сирочки такі

  1. Бельпер Кнолле (6 міс) думаю, що ви їх впізнали
    2.В банці фета в олії з травками- приправками 1тиждень +1 тиждень на пошті:smiley:
    3.Качета з пажитніком в каві 2 міс
    4.Сир по типу російського 3 міс (тут можу помилитись, бо кілька замовлень відправляла разом)
  2. Самий твердий, це просто "заваляшка, про нього можна тут почитати Галерея наших .... "заваляшок" - #13 by zoia1
12 лайков

Тююю, мала написати в повідомлення :smirk:

2 лайка

Ця заваляшка як раз мій , люблю виражений гострий смак. Але вони всі по своєму смачні. Внук з’їв цілий кусочок фети, невістці припав найкраще типу російський, а чоловік сказав, що перший раз в житті такі вкусняшки їсть.

10 лайков

Дякую, Галочка! Дуже приємно що вам усім сподобалось! На здоров’я!

7 лайков

:laughing: ой, не знаю как у кого, а мой муж спрашивает: “когда у вас следующая игра? Могу коробку на почту отвезти и нашу забрать.” :laughing: ага, хитрый :joy:

24 лайка

ААААААА.
Мне подарочек пришел :hugs: такой домашненький, завеяло таким теплом и уютом. @irina44 Вы просто умница. Все просто супер :star_struck:
Завтра фотоотчет.

12 лайков

Ждем фото. Женя, рада за тебе.

2 лайка

Фух, наконец-то! Я ж себе всю голову сломала и испереживалась вся, что совсееем не понравился :sob::sob::sob:

10 лайков

Ирочка, ну как такие подарочки могут не понравиться :blush:
Я как ребенок радовалась, эмоции просто зашкаливали.
Вчера мама с моим паспортом получила еще утром, а довезти должны были только поздно вечером, меня так распирало любопытство, попросила ее посмотреть что там, она раскрыла и начала восхищаться и спрашивает кто такое отправил? Я еле дождалась когда подарочек доедет.
Спасибо, огромное.

9 лайков

теперь я хоть знаю зачем завтра на работу выходить - на форум зайти (дома то интернета нет)

10 лайков

Марьяна, я серьезно (где тут серьезный смайл? :female_detective: ) дайте адрес, а то пойду к Наташе клянчить :stuck_out_tongue_winking_eye:
Вы же сами сказали:

:laughing: :kissing_heart:

2 лайка