🎄 Новогодний конкурс для новичков "Сырная мечта - 2020"

подаю заявки на призи
2

2 лайка

Подаю заявку на призи!
3

2 лайка

Подаю заявку на розіграш ціх призів за Аню @Anna88. Так можна? :slightly_smiling_face: Їі знову не має щось довго :roll_eyes: якщо мій пост виграє, вона може їх забрати.
А якщо хтось знає, як з нею зв’язатися, то треба їй подзвонити

5 лайков

Спасибо всем. В дороге и не везде есть интернет да и времени заглянуть. Подаю заявку :slight_smile:
4

3 лайка

Приймаю участь в розіграші фартуха і ошийників.
5

2 лайка

Дякую за привітання)

2 лайка

подаю заявку на участие )

6

3 лайка

Витаю всіх переможців з перемогою,виграні призи нехай принесуть Вам тільки позитивні емоції,породисті кізочки нехай подарують прибуток,і нівякому разі не розчарують Вас та Ваші сподівання.

4 лайка

Поздравляем номер 4 Анна @Anna88 прекрасным фартушком

А Вас Слава 6 @slavko.okay поздравляем с ошейничками!

10 лайков

Вітаю переможців з призами.:rose::rose::rose:

5 лайков

Хвилювались, що пропустили розіграші перших призів і виграли таку потрібну річ.

7 лайков

Ничего себе, класс, никогда не везло в розыгрышах) спасибо большое, за конкурс и возможность выиграть) не пожалел, что зарегистрировался, у вас очень классный форум)

12 лайков

Вітаю усіх з перемогою! Дякую організаторам і спонсорам за гарний настрій!

6 лайков

Вітаю всіх переможців з такими чудовими призами)

6 лайков

Як я розумію, номер 4 у Анни (Anna88), тому фартушок поїде до її козлика. Вітаю всіх переможців!

4 лайка

Вітання переможцям! :tada::fireworks::gift:
Запрошую переможців останнього розіграшу у приватні повідомлення :slight_smile:

6 лайков

Йехууу…я победительница в розыгрыше :wink: Спасибо тем кто за меня болел. Я так рада, что слов нет передать свое отличное настроение. Спасибо форумчанам, что подавали заявку и искали меня :slight_smile:

16 лайков

Так дійсно. Це я наплутала. Пишу Анна, а сама одним глазом на Анатолія … :rofl:… скоро весна напевно …nа ночі безсонні дають про себе знати.

Тож перпрошую. Під відео виправила помилку.

Номер 4 Анна @Anna88 виграла фартушок, вибачаюсь що наплутала, прийміть мої щирі вітання! :rose:

14 лайков

Дякую, дочекалась :slight_smile:

5 лайков

Поздравляю победителей с очень класными и ценными подарками!

1 лайк