Новий тип коронавірусу 2019-nCoV, що треба знати

А мы стремимся к Канадской медицине. Там люди в трехнедельных очередях к врачу помирают. Приятель мужа, пока дождался своей очереди, инсульт получил. :scream_cat:
Мы оказались в ситуации, когда спасение утопающего дело рук самого утопающего. Нечего ждать ответственного поведения от других. Каждый должен быть ответственным за своё здоровье и здоровье близких.

8 симпатий

Будет весна, тепло. Если не через месяц - то через два точно будет лето.
Мошкара уже на выпасе в глаза летит.

6 симпатий

Цифры, статистика… У кого-то есть Лично знакомые люди, которые заболели [умерли] от этого вируса? Лично у меня нет. И у племянница, которая живёт в Италии, и у сестры, в Германии тоже нет. Я не говорю, что опасности нет - но опасаться надо тоже как-то разумнее, 8что ли… Несколько лет назад моя знакомая, 35 лет, непьюшая, некуряшая, умерла во время свинячьего гриппа, лёгкие сгорели за 3 дня. Симптомы точно такие же как и у кови. Тогда тоже многие болели и статистика по смертности была не самая радужная. Так что меньше вникайте, в то что говорят с экрана, не ищите везде негатив. Бояться в такой ситуации - последнее дело, паника ещё никому не помогла. Соблюдать разумные меры, поменьше бывать в общественных местах, и побольше на свежем воздухе. Всем здоровья!

31 симпатия

да тут принцип как в анекдоте,про золотую рыбку. Поймал мужик рыбку,а она ему выполню желание,но у соседа вдое больше будет. Долго думал,жаба то давит и говорит:“Рыбка,выколи мне один глаз”. Так и тут,а че я один должен болеть,не порядок,несправедливо,пойду соседа заражу,ну и еще пару десятков человек по пути. Сволочи безмозглые :face_with_symbols_over_mouth:

9 симпатий

У нас на вчерашнее утро 280 человек.
В нашем магазине один продавец и аптекарь заболели. Магазин закрывали на дезинфекцию.
Сколько они работали, пока не появились симптомы :open_mouth:

3 симпатии

Светлана , держитесь :mask:

Ничего , переживем и это , даст Бог .

Всем крепкого здоровья и не болеть !

Пейте молоко ! и все в сад ! на воздух и солнышко …

15 симпатий

Спасибо :kissing_heart: и Вам здоровья и Вашим близким. Да вообще Будте Здоровы ВСЕ !
Молоко ох как ждём уже :wink:
Родители мужа, бессмертные блин что ли… Сказала, сидите дома (живём отдельно) если что надо, звоните, куплю, привезу. Так нет же, поперлись вчера на рынок…
Сил нет.
Приезжала дочка с внучкой, за яичками. На руки даже не рискнула взять… Береженого как говорится… Бережёт.
Муж диабетик, в 90 болел туберкулёзом… В той ещё зоне риска…
Вчера видела падующую звезду. Успела загадать желание…

16 симпатий

Марина это Харьковскую область закрыли?

Наш министр здравоохранения предложила закрыть города с максимальным колличеством заболевших и ввести ограничения на передвижения людей на улице. На что главный инфектолог страны ответил - рано пока, подождём вспышку.
А потом скажут - ай яй яй - как же так - опоздали …

4 симпатии

Надя , ВСЕ области.

4 симпатии

Что вы думаете по этому поводу ?

Пост с ФБ , который облетел всю Украину.

КОРОНАВІРУСНАКИПІЛОВІДКРИВАЮ ПРАВДУ

Хочете закидайте мене камінням , хочете заплюйте, але більше мовчати не можу !

Остогидло щодня читати страшилки і байки, що нібито скоро всі ми загинемо.

Все українське ЗМІ і телебачення сьогодні всім, чим займаються - розповсюдженням загадкових міфів та введенням людей в страшенну паніку та хаос.

В такому хаосі українці навіть не помітили, що сьогодні найбільші мережі магазинів оголосили про подорожчання продуктів на 40-150% .

Сьогодні українці готові витратити і розпрощатися з останніми накопиченнями, віддати все в ломбарди і зачинитися в підвалах, лиш би врятувати свої «задниці» від загибелі невідомо від чого.

Вибачте , жорстко висловився, але не розумію, чому ви такі впевненні, що доживете до того дня і секунди, коли заразитеся тим самим Коронавірусом.

Чому ви не думаєте про те , що ймовірність вмерти від інфаркту, інсульту і ще чогось прямо зараз , в рази більша, аніж від Коронавірусу.

Я правильно зрозумів, єдина з хвороб, що може Вас похитати, дорогі українці - це новий недуг … а від всього іншого Ви маєте чародійне страхування Ну що ж…

Люди, схаменіться вганяти себе та оточуючих в плутанину та дурнуватий хаос !

Я думаю, що скоріше Ви помрете від очікування лихого вірусу , аніж від самого вірусу.

Вам не здається дивним, що в країнах Африки та в Індії, де існує жахлива антисанітарія, немає вірусу де - факто, там зовсім інші проблеми і майже ніхто не говорить про Коронавірус, так, як говоримо про нього ми.

Поки Ви носите повні штанці страху , Китай виселив декілька мільйонів мігрантів з сусідніх держав .

Поки ви читаєте цей пост, Європа щохвилини висилає десятки і сотні тисяч трудових мігрантів , навіть більше того, сьогодні в Європі заговорили про ймовірність закриття кордонів на два роки.

Що все це означає

Можливо, саме в цьому спустошена економіка Заходу знайшла вихід, щоб не впустити в ЄС чергову хвилю мігрантів з Близького Сходу та Африки ? Навіть більше - ЄС витурила інших мігрантів, біженців, які вже роками сидять на пільгах Італії, Німеччини та Іспанії, тим самим підриваючи їхню економіку ?

У самих бідних країнах, де немає подібних проблем, немає і Коронавірусу .

Українці, я зовсім не закликаю Вас перестати вірити в загрозу Коронавіруса, а навпаки , переконаний , що проблема існує , але явно не в таких масштабах , які сьогодні нам малюють .

Звичайно , потрібно всім дотримуватися правил карантину, але попри те , ми не повинні вганяти собі та оточуючим в голови нісенітниці про Армагедон і те, що всім нам прийде кінець.

Для прикладу

Чому ми повинні вірити в те, що всі померлі в Італії, Іспанії чи ще десь, стали жертвами саме Коронавіруса

Я хочу підкреслити, що значна більшість з померлих - це люди похилого віку , або люди з смертельними патологіями різних захворювань .

Якщо детально перевірити інформацію про людей, які вмерли нібито від Коронавіруса, можна дізнатися, що переважна більшість з них, мали онко захворювання, діабет, або ж інші невиліковні хвороби ? Якщо 80 - ти річна онкохвора італійка померла після 10 місяців боротьби з раком, в статистиці вона рахується, як жертва Коронавіруса Збіг обставин , чи щось більше …

Все це не наштовхує Вас задуматися

Більше смерті від Коронавіруса, я боюся бабусь, змітаючих з полиць продуктових магазинів усю гречку і туалетний папір.

Вибачте, але складається враження , що люди зібралися жерти і ср**т … грубо, але така реальність.

Взагалі , за час, коли я намагався повністю поринути в вивчення проблеми нового вірусу , зрозумів те, що для початку ми повинні зрозуміти причину виникнення самого Коронавіруса, а потім вже говорити про його наслідки .

Було це біологічною зброєю та витоком з секретної лабораторії

Було це випадковою мутацією старого вже існуючого вірусу в новий , ЧИ ЦЕ ПРОСТО ГЕНІАЛЬНЕ «НАМАХАЛОВО» 21 СТОЛІТТЯ, якогось чергового «генія»час покаже

На цей день найкращий боєць проти Коронавіруса , це «бацька» Лукашенко, і якщо в самому кінці історії з цього виграє Білорусь , а Україна знову, даруйте, «обкакається», погубивши свої економіку, в чергове йдучи на поводку США та Китаю , нової економічної кризи та дефолту нам не уникнути. Сьогодні вже тисячі людей втратили свої робочі місця і дохід, за рахунок якого годували свої сім’ї.

Таким чином сьогодні потрібно більше боятися бідності і краху нашої держави, чим намальованих ЗМІ фейків про змітаючий все на своєму шляху вірус .

Висновок: Не читайте нісенітниці ЗМІ , перевіряйте інформацію , дотримуйтеся гігієни не лише під час пандемії , але й усе своє життя.

Мийте руки, не блукайте людними місцями і ринками, тому що там можна підхопити набагато гірші болячки, чим самий Коронавірус.

І на кінець, пам’ятайте: в Світі мільйони ВІЛ інфікованих, десятки мільйонів хворих на СНІД , гепатит С, Б , туберкульоз та онко захворювання. Щодня в Африці тисячі дітей вмирають від голоду. Щодня від війн та військових конфліктів гинуть десятки тисяч невинних людей. Щодня від жахливих «винаходів» людства, страждає все населення Планети разом з природою та тваринним світом .

А християнам скажу, що віруючим Господу , не страшна жодна чума та ніякий вірус , адже Ангели Божі охороняють нас вдень і вночі .

Не панікуйте і все буде Україна .

Вірю, що нас мільйони З Богом .

25 симпатий

в статье тоже об этом https://www.ar25.org/node/44865?fbclid=IwAR0xp_hs8wIQueLHFovp0Ho9bzQLUNeCoZPHn2Lw7JXXez_hE2memJbGA-8

3 симпатии

Не нашла официального подтверждения :thinking:

3 симпатии

Так річ у тім, що і Індію з її дезентеріями, холерами і тд заганяють в будинки з забороною виходити і працювати, при їх відсутності каналізації і антисанітарії. Здається короновірус там буде дитячим лепетінням, якщо спалахне те, що тліє в надрах, на фоні голодної популяції

5 симпатий

Сплошные догадки. О том, что автор на 100% не уверен в своих словах

Т.е. на мой взгляд тут 50/50. Автор или прав или нет.
А если не прав?
Использование заглавных букв и восклицательных знаков (тем более красных) делает упор в тексте на эмоции (злобу, негодоване, разочарование), а не на факты или логику (спокойствие).
Из текста прям сочится пена :slight_smile:

Когда чья-то статья совпадает с Вашей точкой зрения, то кажется, что это истинна в последней истанции. Критическое мышление поможет в этом усомниться.

Я для себя сделал вывод такой.
Я не знаю что происходит на самом деле. Интернет завален “специалистами”. Одни говорят одно, другие другое.
Если это фейк (пандемия), то я и моя семья в безопасности.
Если правда - в опасности.
Я выбираю пессимистически сценарий и действую соответственно. Да это затратно. Но такова плата за безопасность (пусть и излишнюю)

С чем я согласен, так с тем, что цены вырастут. Гривна все больше обесценивается и с этим ничего не сделаешь.

П.С. Сегодня опять был в маркете МЕТРО. Практическ все продукты в наличии. Люди берут много товаров, чтобы не ездить лишний раз в магазин, а не потому что боятся дефицита. Поэтому и кажется, что они “все сметают”.

П.П.С
Кум моего знакомого заболел короной в числе первых в Украине и уже выписан из больницы. Вот его история .

10 симпатий

Начнут умирать люди по настоящему когда сотворят британские ученые вакцину от этого коронавируса ! А сейчас происходит скорее всего массовое запугивание, когда у человека страх тогда им легче управлять. В дискусси не вхожу, высказала свою точку зрения на этот счет

7 симпатий

Цікаво, що спочатку діагноз був синусит. Не вірю я в те, що цього не було тут раніше.

Цитата

Два іспанські епіцентри поширення вірусу також побили свої найгірші показники: у Мадриді за один день зафіксували 322 смертей, у Каталонії – 208.

Загальна кількість заражених вірусом людей зросла до 65 719. Близько 15% від цієї цифри – медичні працівники. Загалом у країні зараз 9444 лікаря хворі на коронавірус. Чи загинув хоч один з них поки не відомо.

Іспанська влада вирішила повернутикитайському виробнику велику партію експрес-тестів на коронавірус, оскільки вони виявились ненадійними.

Ця компанія продає свої товари і в Україні. 10 березня мер столиці Віталій Кличко повідомляв про купівлю саме цих тестів.

4 симпатии

Читайте не поспішаючи, уважно. https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/28/7245506/index.amp

2 симпатии