Насіння. Що виросте з F2?

Доброго дня, друзі.
Вже давно зріє бажання розібратись у цьому питанні.
Виробники насіння дуже не рекомендують збирати з гибридів.
Деякі фермери купивши один раз гібриди, огірків, перцю, наступні роки вже сіють власне насіння…. Зустрічала відео про це на Ютубі

Цього року наважилась, хочу провести єксперимент посадивши у теплиці поруч улюблені гібриди: оригінал Амур F1 та його нащадок Амур F2

Також маю насіння Зозулі F1 та зібрані з його плодів насінини

Як що в кого є досвід вирощування з насіння F2 запрошую поділитися.

3 лайка

Тітка моя постійно займається от таким збиранням, хоч що я їй не кажу, ну не розуміє вона, що не отримає такого самого врожаю. То Таня, як пощастить. Наприклад, морква в неї із зібраного насіння з F1 вийшла дуже і дуже погана, самі кривулі, різного кольору , від фіолетового до блідо жовтого. Перець вийшов туди-сюди, деякі кущі дуже схожі на попередників, а деякі майже не плодоносили з плодами дульками-кривульками.
Томати більш-менш непогані. Огірки також, але розщеплення все одно видно, на деяких лозах бувають самі кривульки. Тобто - лотерея.

1 лайк

Не можу сказати за огірки, але перць Ф2 у мене виріс височенний, гарнющий і без плодів. От точно не пам"ятаю, чи цвів той перець, чи ні.

2 лайка

Так так, таке саме було і в тітки, здоровезний кущ, гарний, але без плодів. Але декілька було і нормальних.

1 лайк

А я перець F2 сіяла і шикарний був. І помідори Колібрі сіяла , теж гарні. І помідори з супермаркета німецького теж норм. При тій агротехніці, яка в нас ми не витягуємо всього потенціалу тих гібридів. А перекоси в самозбираних рослинах можуть бути в результаті вірусного ураження. Тоді рослини кривульки


6 лайков

позаторік сіяла гарбузи, гтбрідні - ну таки ж гарнющі були! Зібрала насіння, торік посіяла. Та добре, що то були гарбузи, яки не поьрібують особливого догляду. Коротше, повиростало казнащо - і по формі, і за смаком . Одін-два дрібніх на кущі.

2 лайка

Я в цьому році посіяла F2 трохи, на пробу. Але думаю, що марна праця. Результати обов’язково оприлюдню. А головне - порівняю з гібридами. Бо, у моєї місцевості, сортові перці врази поступаються гібридам.

5 лайков