Мята яка?

Допоможіть визначитись. У тому році біля пустої будівлі я знайшла де-кілька рослинок мяти. Але мята не проста. Наразі вона трохи розрослась.
У неї ніжний смак. Учора залила кипятком і пила замість чаю. Смак цукерок не пекучих.
Знаю що мята буває дуже різна за смаком. Може є у нас знавці шо допоможуть розібратись яка у мене.

5 лайков

Ввела фото в програму по визначенню рослин, видає що мята водна.

2 лайка

Жабяча мятка ніби трохи не така в неї зубчаті листки по краях і здається стовбур не фіолетовий (хоча, треба дочекатись коли в нас над річкою виросте і придивитись), а Ваша схожа на перцеву, ну це такому знавцю як мені, котра за все життя бачила лише жабячу, кучеряву і перцеву)) так здається.

3 лайка

Это скорее всего ментоловая мята. А если листики с ростом станут такого же цвета как и стебель, то шоколадная.

Да - это мята перечная,у нас на Николаевщине это растение называют - драгалюб.

1 лайк

Мені схожа на шоколадну м"яту. Ми в цьому році купили кущик, а продавець ще поклав “на чай” по пару гілочок іншої м"яти - шоколадну, мохіто і полунична. Я поставила гілочки у воду і тепер маємо ще шість кущиків, по два кожного виду. Пахнуть гарно.
Дивилася відео , так там скільки різної м"яти!
У нас ще є проста м"ята, меліса і лофант. Буде сир з різними смаками.

4 лайка

Дуже класно брати карпатську мяту. вона дуже заспокійлива та тонізує і головне що це ж все в горах а значить без всілякіх консерагенів і т.д