Милыны козочки в Степанках

Добре, з чоловіком поговорила ніби згоден але приїде не раніш 14 числа цього місяця

это цветная в папу комолая зааноламанча малявкаи вотеще мама марина и вымя Душечка тоже девочка

4 лайка

А дівчинка - малявка на 4 му фото якого кольору? І на останньому?

ламанчики білі а перва дуже яскравасіра від світлого до темного іх не можливо телефоном фотографувати

1 лайк

А мені здалося що остання сіра. Я наскільки знаю роботу чоловіка, то то не факт що він приїде, коли каже. То Ви продавайте, а якщо чоловік приїде, то я Вас наберу по телефону та запитаю про козенят, якщо можна, то скиньте номер телефону в лічні сообщения.

0676625605 звоніть

2 лайка

Дякую, просто чоловік їздить на стройку, а поки їхня бригада не здасть об’єкт не приїде. То буває, що його і по 2 місяці не відпускають. ДЯКУЮ кізоньки дуже милі, надіятимусь

1 лайк

есть козлик комолы очень красивы окрас трех цветный циркач так только меня видит поет как лягушенок я докармливаю его с бутылки приучать даже не надо с чего даш с того и пьет аппетит как у молодца все при нем такого жалко на мясоможет кому нужно буду подавать заявку

1 лайк

все бачила але щоб цапок ходив на передніх а потім на задніх ножках не бачила ніколи його в трба в цирк всі козенята біля мамок а цьому цікаво побігать тільки відкриваю калітку вискакує ому все цікаво . Треба одіть трусики і в хату забрать ото буде йому де розгуляться.

5 лайков

тільки що прочитала анекдот.Переповнений автобус іде сидить парубок а кмітлива дівчина напроти побачила що в нього ширінка розстебнута вона ому каже .Увас магазин відкритий.Хлопець подякував застебнув ширінку але ому дівчина сподобалась і він вирішив позаігрувать. Каже а ви випадково директора магазина не бачили.Вона каже ні директора не бачила а тільки пьяного гружчика на двох мішках спав розгледіла.

7 лайков

Ніколи ще так не жаліла що нема камери заснять кіно що виробляє цапок піруети такі наче на сцені і бідовий на руки вискакує скоро мабуть на одній нозі скакать буде погода погана ось випогодиться пофотографую а може засніму на камеру Настрій зразу на 5 з плюсом.

7 лайков

Той випадок що коза наступила на козеня .Сказала бабуля що зарізали повредила коза печінка і кров зібралась так що добре що дорізали бо мучилось

3 лайка

мені здається що коза мама дуже старенька і не уклюжа а малюки других кіз на ій стрибають вона дозволяє все .Дуже спокійна і слухняна тільки скажу Матільда біжить стане рядом.

1 лайк

От бачите, бувають моменти, коли зарізать- це необхіднісь. Так то і жалко, а дивитись, як мучиться?

2 лайка

я Матільду пересилила до ярок там завжди відкриті двері з виходом на двір і вона любить лижать на дворі там накриття сухо бо шуба густа як у вівці. Бігаю заглядаю до Сімочки щось підказує що окотиться срок 13. 03.вона первістка буде .Дуже дикувата а це стоіть я іі глажу але до хвоста зась.

2 лайка

Моя також на 13.03. але по хвостові ще ні. Це в неї третій окот, спокійно лежить і жуйку жує.

моя то ходе то лягає і очі нє такі спину носом чухає. Як же мені іх жалко я наче сама рожаю другий раз дмуся з ними:rofl:

1 лайк

Вставлю на вашій сторінці інформацію про мого козлика. Продам козла 3,5 года 50% альпо-нубиец Полтава

гарний цапок добрих йому хазяйнів перевозить у нас є чим газель ми так перевозили козочок але коштів у цьому році нема якщо щось зароблю у сина зуби срочно лікувать і ставить а це сума. Мабуть у Верби пропало молоко в ранці стакан але мале росте нормально. Буду шукать може хто з цим стикався то підлікую це другий окот вімья яке накраще.

17 . 03. козюлям Ночки буде по 2 місяці це Таніна кізонькаСОЗІДОРИ ПОЧАЛИ ПОВРЕЖДАТЬ СОСКИ мажу після доки зорькою незнаю може привчать до миски бо в неі суха кожа і ніяк я не налажу шлунок какає злипшими бурулями Таня казала уменшить раціон але в неі такий аппетит гарний і вона не поправляється може хто знає чим налагодить сьогодні дам сироватки