Милыны козочки в Степанках

позвонила доця з Польщі на скап питала як справи кажу погані фото получились пообіцяла подарувать планшет каже що там не дорого і качество краще ніж у нас .А сини подарунок зробили матрас дормео щоб спина не боліла я аж прослізилась тепер як цариця спать буду.Як мені добре що діти є Хто б ще пожалів.

13 лайков

Люда, яка вірю що не ріжете. Але як же йому больно. Мабудь коза наступила воно ж мучиться. Та найдіть кого хай заріже. Якщо воно вже покрикує, а впереді ніч. Хіба краще, щоб помирало в муках, а то б позбавили його цих мук.

2 лайка

Наташа січас нема кого просить чоловіка нема дома уколола аналгін і демідрол заснуло більше нічого не зможу старший син даже мишу з бочки достане де дерть і відносить на город випускає він наскільки жалісливий .А чоловік буде через два дні

1 лайк

Я вірю, ну як дивитись коли в муках плаче, то мені болить більше, чим те що не можу. Може хто із сусідів може?

1 лайк

ні Наташа нема у мене бабка в якоі купляла перву кізоньку але вона хвора і я вже не достукаюсь хотя попробую січас схожу

1 лайк

Сходіть, я думаю бабка не обідеться, як узнає, що козодитя мучиться.

вчора не достукалась спало в коробці біля мене дуже сопіло носик порвани а сьогодні достукалась та однисла вони з дідом зраділи.Утром пробувала і соску і миску неіло я небачила щоб какало попісяло на кухні ходило потехеньку

1 лайк

Ну і добре, хоть мучиться не буде.

ви знаєте це для мене наче ніж в серце.Наташа вітаю з 8 березня бажаю ЩАСТЯ І ЗДОРОВЬЯ …

1 лайк

Наташ це ви писали що будете іхать в Черкаси

1 лайк

Ні, це не я іхатиму.

Дякую за побажання :cherry_blossom:

1 лайк

У мене сьогодні не святкови настрій чоловік з учорашнього дня в запоі поіхав на роботу не доіхав не знаю де був але не ночував мені як позвонили то спину прихватило на нервах і тільки свято то він отмічає .Надоіло…Наташа сьогодні картину спостерігала цапок сіренький став на передні ноги а задні піджав як поза лотоса і біжить а потім перескочив через голову .Цирк я такого не бачила.Ото тільки й радости понаблюдать і все забувається настрій піднімається.

6 лайков

Люда, я можу вам тільки поспівчувати за чоловіка. Я вірю, що чекаєш свята, а тобі його портять, як це обідно. Ну за те у вас дітки молодці, вони вас завжди підтримають і це вже свято, мати хороших дітей.

7 лайков

це правда діти це свято а кізоньки це лікувальники дипресіі я вже звикла всі свята такі в мене просто я ще не звикла що не буде кулаками махать він став хлопців бояться але нерви.

2 лайка

дівчата хтось питав у мене за козинят будьласка відзовіться такі гарненькі здорові є комолі є з рожками єламанчики і зааночки і цапок ламанчик у травні рік батьки гарні спокійний ласковий фото є у мене на сторінці за ціну домовимся у цьому році вже буде покривать ваших кізоньок.

Яночка дівчатка всі в мам ушасті але комолі на днях ще окоти . Ви не переживайте якщо з коштами туго то в виплату можна я як іздила до Тані то на одну кізоньку грошей не ватало за два місяці розщиталась.

обийшла всих козочок 2 дівчинки ламанчі але одна з рожками але я небачила щоб ламанчі бились вони дуже спокійні і ласкові у одноі мама до окоту доілась в запуск не пішла кожен ранок 2 літри я переживала але окот илась і дітки крупні гарні а друге маму я сфоткала то пішло в папу комоле

Підкажіть будь ласка де можна побачити фото на сторінці бо щось бігаю бігаю і толку нема

1 лайк

Яночка вечером син загрузе з телефона в ноубук бо я не вмію