Милыны козочки в Степанках

Люда, навари льону. В мене спрацьовує з першого приймання.

є льон січас заварю спасибі вам велике.

1 лайк

Давайте больше сена. Сено-сено-сено и потом уже остальные добавки-зерно-овощи.

1 лайк

да це моя вина зерно 4 рази даю по піалкі.вона тільки і дивиться на бочку в неі гарний аппетит

тільки погодувала Алмазіка зайшла в хату Альоша зве моя Сімочка окотилась я ждала 13 якраз в срок. цапок і кізонька він сіренький а дівчинка біла короткоушка він 2 кг. а вона 1500. мелі але шустрі на ножки поставали він сісю посмоктав і і дала з бутилі грам 20 випила січас сплять через час здою ох сосочки малі важко буде мені

6 лайков

Люда, вітаю з козодітками. Нехай ростуть кріпкенькими. А що сосочки маленькі то нічого…роздоїте. У моїх первокоток аж у 4-х теж були піпетки, а не соски…і нічого…розтягла.

я знаю ні в неі не піпетки а сосочки але на одному двійний пробувала доіть але поки не зрозуміла буде мішать чи ні.я в 17 рояі купляла ДЕРЕЗУ ЗААНОЧКУ З 2 ДІВЧАТКАМИ ТО ХАЗЯЙКА ІЗ ЗА СОСОЧКА НЕ ВЗЯЛА ГРОШІ ЗА НЕІ .але вимья гарне при ній без кармана. мама іі дуже гарна кізонька в прошлому році набільше давала молочка смачного

Не вздумайте давать сыворотку при расстройстве работы кишечника!!!

4 лайка

спасибі у неі запор .Перевила на сіно зернові сьогодні не дам і тепла вода

Не могу цитировать с телефона, но вы же выше писали, что какает слипшимися бурулями!

получається що багато і сприсовані бурулі

мені кажеться що вона багато ість аппетіт дуже гарний ні одна із моіх кізоньок скільки не зідає і козочки біля неі топчуть гарно.

Когда бурули - это не запор.

1 лайк

Людочка а что я Таничке созидора звонила я от нее привезла она сказала перекорм чувствует себя отлично

Хто знає і підскаже .Окотилась первістка вимьячко одбила ще до того як погуляла привела мені 2 козенят манюніх 1500 і 2000 молозива піддоіла зразу 100 гр. а 5 часов пішла там пусто .Маленьке хотіла підгодувать із соски не хоче сплять . Може не прибуває молоко вимя гарне а причину не знаю.

Думала малявк кормить из соски она не в какую потом смотрю а она сисю смокчет я дмала что не достает ведь 1500 веса мама возле своих первенцев только и муркочет

3 лайка

Виростуть під козою великими! Удачі!

2 лайка

Спасибі землячка Оля підкажіть мені будьласка не памьятаю але наче у вас читала про бринзу в дірочках поки холодильник поломаний зробила обкутувала але появилась гірчинка якщо можна для неумійок ще раз

я цікавилась за дівчат ламанчуль, які у Вас є?

ААА побачила, вони всі біленькі(коротковушки)