Маленьке господарство "Мої КОЗІНАКИ"

Мы 2 линии хотим вести: зааненскую (Милка покрыта зааненцем) и нубийскую. А Долли, потому и назвали Долли, что она похожа на овечку. Помните овечка Долли, генетически модифицированная?

2 лайка

Друзі, я продовжую. Я нарешті одужала і хочу поринути в історію своїх захоплень. Одне з них - це шиншили. Близько 8 років ми займались розведенням цих цікавих хутряних звірків. Ми починали з сімї: 4 самочки + 1 самець в спеціальних фермерських клітках. Це були звірки звичайного сірого окрасу стандарт. Зчасом зявились різнокольорові. Це було цікаво. Зараз пошукаю декілька фото.


Якщо когось зацікавить, я викладу більше фото.
Інколи хотілось погратись кроликами, коли забувала про їхні болячки.
Мій невдалий досвід розведення мускусних качок закінчився тим, що половину виводка вночі покрала якась хижа тваринка. Каченята щойно з*явились на світ.
Анонсую котячу єпопею. До завтра.

23 лайка

Валентина расскажите о клетках более подробно пожалуйста, и где они - в помещении или на улице? спасибо

Шиншиллы содержались в полуподвальном помещении нашего дома. Зимой включали электрокамин, а летом кондик. Клетки устроены т.о., что у каждой самочки есть своя секция из которой она выйти не может, т.к. у нее на шее одето кольцо, которое больше диаметра ходка, ч-з который свободно заходит самец, бегая по галлерейке. Сейчас покажу фото.



Клетки обустроены т.о., что у каждой самочки есть своя купалка с песком - цеолитом, которая открывается ежедневно. На фото ниже она немного видна.
А здесь видна кормушка на дверце и поилка справа.

Вот еще несколько интересных фоток.
Если что - спрашивайте.

24 лайка

Шиншиллки дружно относятся к др.пушистикам.


Таким образом я плавно перехожу к кототеме. Это наша Бася! Полює! И на прощанье. Это не Бася. Это уличный проказник.Далі буде.

20 лайков

Розповім цікаву історію. Одного разу до нас прибився дитьониш якогось невідомого звірка (упав в яму). Він був іще сліпий. Я його приютила.Згодом ми зясували, що це хорьок (фредка) і дуже дивувались, що вони можуть жити отак поряд з нами. На мій погляд це була дівчинка. Назвали її Фрідою. Фріда швидко росла і добре розвивалась.Жила вона не в клітці, а просто на подвірї на вольній волюшці. Тікати і не збиралась. З кожним днем ставала все більш ручною. Але ж !!! Скільки вовка не корми, а він в ліс дивиться. Настав день, коли наша Фріда не зявилася на нашому подвірї. І на другий, і на третій день. Ось і казочці кінець. Залишились лише фотки.


Далі буде.

22 лайка

У нас фредку соседи убили(((
Она подушила у них гусят (((

А у нас мускусные утки пропадали. Может это их работа.

Фредка хорошо, но если доберётся в курятник, то птичке будет плохо!

2 лайка

У нас тоже была ручная, но как сбежала, сразу охотиться. Хищник и есть хищник!

Були часи, коли ми держали в*єтнамських поросят і це нам подобалось. Це свиноматка, а малишню щось не можу знайти.



А це такий був пастух.

17 лайков

Ось знайшла декілька фоток малих в*єтнамців.


19 лайков


16 лайков

Хрюшки классные, а птичка на одной лапе это кто?

Птичка вторую лапку подогнула. По-моему фазан простой. Давно было, знакомые отдали.

Друзі, я в шоці. Моя коза Долі

повинна була окотитись ще 15 січня, і досі нічого немає. Це зі слів хазяйки. Нагадаю, я її купила кітною і, начебто огуляною нубійським козлом. Через деяких людей я потім дізналась, що вона її перекупила і сама толком не знає ким і коли вона покрита. Ніяких явних признаків наближення окоту немає. Єдине, вона неначе схудла і неохотно полишає свою загородку перед прогулкою.Ось такий мене чекає сюприз:cry:.

10 лайков

по фото видно,что котная.Ждите и будет Вам сюрприз

1 лайк

Валентина, а Вы не в Днепре ее покупали? Там продавали когда-то похожую…

Да, в Днепре, в ноябре. Сказали, она из Китайгорода. Аня, а у Вас случайно нет телефона этого хозяйства.

1 лайк

Нет, я видела это объявление у Александры Ильиничны (перекуп).