Мій Єлісей...

Синоптики обіцяють нам страшні морози… Єлісей зараз живе разом з козлами в холодному хліві… Разом- це кожен в своїй клітці. Забралаб його в теплий хлів до кіз, але саме на цей тиждень чекаю 4 нових окоти - всім разом буде мало місця.
Старші козли вже звикли з осені відростили гарну шубу, а за Єлісея хвилююся… як він перенесен вище -20. Чоловік пропонує йому світер одягти, але мені така ідея не подобається… Мабуть таки прийдеться кіз потіснити і Єлісея переселити до них

4 лайка

Да, Зоя, это проблемка. Надо бы Елисеюшку в помещения потеплее. Мой Джошик на сильном морозе и ветре дрожит. Живет до сих пор с козами. Так привык, теперь не отделить - плачет по девкам.

6 лайков

Вчора Єлісей став чоловіком… а сьогодні йому раптово захотілось…сосочки :scream:
Цікаво, що коли його привезла, то пропонувала молока із миски із соски - не захотів навіть позоритись…
А сьогодні угледів як козинята п’ють із відра, довго стояв і зачаровано спостерігав через перегородку за процесом, далі сам почав складати губи в трубочку, тягнутись до соски і прицямкувати… Дала залишки молока із відра… із задоволенням виссав через соску…:joy:

21 лайк

Зоя, чоловіки, вони ж як діти( прошу чоловіків без образ) :wink: Треба приголубити і нагодувати, та ще й сусіди так гарно чмакали, чому б не спробувати і самому :wink:

7 лайков

Вітаємо братана! Наш Енісей вже теж того - відзначився :grin: І навпаки - після того перестав пити молоко :joy:

11 лайков

Сьогодні ходили на випас і тільки я пробувала когось сфоткати, то відразу у об’єктив пхалась нагла морда і виходив …портрет… :grin:

28 лайков

Ще мене хвилює одне питання… Подивілься на фабержульки цього красеня, мені здається що вони якісь дуже маленькі для восьмимісячного козлика. (у помісних козликів такого віку 00 були набагато більші) Присутня трохи асиметрія. Крив дві кози і обидві перегулювали і я вже починаю хвилюватись…

4 лайка

На даний час харчування таке - сіно у вільному дотупі (залишилась одна люцерна), соломою не цікавиться. Овочів (кормовий буряк, морква, кілька картоплин) Зерно даю цільне (кукурудза, ячмінь) 400гр. ділю на два рази.Має роялівський лизунець і сіль звичайну, соду але ними не цікавиться.
Кілька днів як почали ходити на випас, овочі майже забрала, бо какахи почали бути зліпленими. Сіно в кормушці постійно

Ось така статура на даний час

17 лайков

То що Ви ще хочете,гарний хлопець.В мого зимою тоже 00 були якісь зменшені,переживала,хоть би там не атрофірувалися,десь там вичитала за якусь хворобу.Але тижнів два як пішло тепло,то почали гарно повніти.Прийде літо,то ще і повиснуть від жари.В мене два козли ще є 2 і 3 роки,то зимували в сусідній хаті в самій більшій кімнаті і тоже фабержулі підтягнулися ніби аж занадто,а літом від жари були ого го.Але це ламанчі,вони холоду не бояться,а цей зимував та і зараз в сараї з козами,на день виводжу до компаніїї козлів,то він там і їсть і п"є за компанію гарно з ними.А то що 00 асиметричні трошки я думаю що в сезон вирівняються,а то що перегулювали,то не показник,він ще був дуже молодий орел :hahaha::goatlove:Це моя думка,ще хтось підтягнеться,та й також підкажуть свою думку.:wink:

4 лайка

Дякую, Верочка, трохи заспокоїлась, а то начиталась різних “страшилок” і щодня ходжу на 00 Єлісеєві заглядаю :grin:

2 лайка

Чистокровні нубійці народжуються з меншими яєчками, розвиваються вони помаліше, тому він міг і не покрити ще коз, не переживайте всьому свій час

3 лайка

Сьогодні 29.08. Наш Єлісей вперше став батьком - у Бусінки народився Принц Єлісейович. Від татка він отримав довгі ноги, різнобарвний окрас і звичайно голос .
Від мамки - на шию дві бусіночки…
А вуха “стручки” то вже спільне і таткове і мамчине…
Це все що змогла побачити і почути в перший день :blush:

17 лайков

Поздравляю с малышом!

1 лайк

Ну все, страшилки можна викинуть з голови :wink:

2 лайка

Точно :wink: Але і самі фабержульки до цього часу уже вирівнялись, стали як на картинці :grin:

О, забула, малий від татка ще 00 отримав :joy:

6 лайков

Теперь надо сделать общее фото Принца с Елисеем , так сказать с первенцем ! И мне на память ! :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

1 лайк

Обов’язково зроблю. Сьогодні була перша спроба, але не було помічників і сама не справилась :blush:
Хотіла сфоткати разом трьох- малого Принца, татка Єлісея і дідуся Федька.
Перша спроба була марна, але я людина настирна :grin:

а дидусь то чей ? :rofl::rofl::rofl: для меня не надо Федька …

1 лайк

Лада, нормальне сімейне фото зробити так і невдалося…:rofl: Малий Принц позувати не хоче і татка прийшлось привязати і все марно… Тільки так і вийшло

Принц перший синок Єлісея і Бусінки


Єлісей… правда зараз період невдалий для фото бо всі мої кженихи вже три місяці активно мітять собі морди, погано їдять, лементують за красотками і стали відповідно брюднючі і худі :disappointed_relieved:

21 лайк

щось фото Єлісея негрузиться…зменшити не знаю як :smirk: