Лучшие сорта нашей картошки

У нас в этом году картошка чуть хуже, чем в прошлом, а так довольны. От Пикассо хотела избавляться, но в этом году он дал шикарный урожай, крупный, не болявый и много, так что повременю.Всего посадили картошки 140 кг, выкопали 1600 кг. А видео чего-то не вставилось:cry:

2 лайка

Несколько лет тому назад,купила я тоже сорт Пикассо.Но его у нас тоже давно нет. Был и ещё сорта типа Роко,Винета и уже не помню какие.Так вот после посадки первый год Пикассо дал хороший урожай,но два последующие были никаками… (((

1 лайк

Престо (presto) с итальянского означает скоро, быстро. Значит, должна быть очень ранняя, а ранние, замечала, не всегда цветут.

Здравствуйте).
Ищу для посадки сорт картофеля"банан", он длинный и похож немного на батат, но это картофель.
Иногда говорят “банан” на сорт “Гранада”, но вроде бы не он.
Фото из интернета для примера, какое нашла, не уверена даже, что точно этот сорт на фото).
Хочу купить, почтой, у кого есть - выручите, пожалуйста.

А что в нем такого, что вас так привлекло? Я даже не слышала о таком сорте.

Мені на батат схоже. Може з телефона не добачаю?

1 лайк

Пишуть, що смачний, розварюється, гарно лежить… Мама хоче).

image
Таке ще знайшла фото

А тут схоже на ураження вірусом

Гарно “мутять бізнес”

1 лайк

Ви точно впевнені, що воно Вам треба?

1 лайк

Посадіть краще сорт Белла Росса. Смачнішої нема)
Але розумію вас, хочеться мамині забаганки виконати

1 лайк

У мене в усьому на першому місці стоїть практичність та зручність… Подивилась і відразу подумала, що незручна для чистки багато відходів і часу багато піде на чистку. По друге, клубні такої довжни (на мою думку) будуть виглядати із землі в любому випадку і будуть зеленіти, потрібно періодично повторно підгортати. Не практично. Вибачте, невтрималась.

Бела Росса також є, еле у фаворитах у мене
image

2 лайка

Ну бачте, на смак і колір) Мені Пікассо зовсім не зайшла, можливо земля не підходить, родить на глинистий землі дуже погано, і на смак для мене на трієчку. Мені найкраще Белла Росса. Ще дуже смачна картопля народної селекції Синьоглазка. Її вже навіть в реєстр внесли. Але наша земля для неї не дуже, от у бабусі в Ніжині родила дуже гарно. І смачнюща.

2 лайка

Дуже смачна на ранню була Колетта, але звелася, а нову не знаходимо

1 лайк

я саме перше тоже подивилась що чистити іі незручно зовсім Собі такоі невзяла б Смак залежить не тільки від сорту а від землі також Колись як в нас робив цукровий завод то брали городи на отстойниках так родило все там дуже велике були деякі столові буряки по 4 кг один а ми картоплю любу немогли істи використовували для худоби і посадку І зараз коли беру нову картоплю то беру 4 чи 5 сортів а тоді вибираю яка краще нам

1 лайк

У нас у любимках Гранада і Пікасо. А ще рання Венета і Тірас. Середньо-рання Ред Леді. Кому на базар, то дуже привабливий вид, червона, гладенька і смачна. А от Королева Анна щось ніяк не дружить .
Було колись у нас 15 сортів підписаних, а решта - червона і біла. Тепер шість, садимо наполовину менше і всім вистачає.
Да, у нас на Гранаду теж кажуть бананка, але у мене ця картопля з сорторозплідника, то вірю, що вона. Смачна, рівненька , гарно зберігається і гарно родить. Вже все посадили.

2 лайка

А ми купували восени на ринкі дліннючу смачну Ред леді. Мені сподобалась.

1 лайк

Ох нічого собі…
Тобто це хвороба?!

Белла Росса є, я люблю її, а мама сердиться, що не біла всередині). Ну, а цю похвалили знайомі, що хороша й смачна).
Почитала про вірус - жах…

1 лайк