ЛПХ "Афродита"

Лєна цей сироп коли вариться перевіряють, коли між двома пальцями нитка тягнеться, у тебе тягнеться?

Света, вместо сахара после окоза даем…лучше усваивается :blush:

А я его не пальцами, а ложкой ем :grin: Пальцами не пробовала,как открою следующую банку отпишусь :yum:

1 лайк

А я думаю, я першу партію сиропа( прогавила) водою заляла, і козам дала випити, вони молока мені більше дали, пили аж билися

1 лайк

Я навіть не знаю, можеш попробувати на ньому зробити, але за результат я не ручаюсь, як що щось не так піде, кози солодке люблять( провірено), навіть мастіка засохла розмочила і тоже п’ють

2 лайка

я ще й манікюри роблю, у вільний від роботи час

35 лайков

Светочка, ты просто кладезь талантов!!!

2 лайка

Дякую Наташенька

1 лайк

. Надоїли моїм дітям обичну мармишки, прийшлося включати фантазію, гусінічки їм сподобались, треба ще ведмедиків наробити

30 лайков

Света, расскажи про свой миксер …название.

мой пора менять, задумалась

У мене планетарний міксер, турецький, назва на турецькому, уже й стерлася, по назві не скажу, купила на ОЛХ за 2000 гр, вище я скидала скрін міксера, головне на вати дивитись мій на 900 ват, дуже хороші кенвуд, але вони й дорогі, подивись може на промі, як щось таке по ціні підходяще знайдеш покажеш я пораджу, як хочеш

1 лайк

наверное я странная, но у меня кенвуд мясорубка …ничего супер интересного. Да дорогая, и все.

китайская работала так же, а за те деньги что мы за нее отдали я бы себе раз в год китай брала и не один год подряд :rofl:

3 лайка

Тоді це просто реклама хороша і все, я такого не маю мій турецький чудово працює, але дуже шумний

. Кекси з гарбуза. 3шт- яйця, 200гр- сахар, 200-220 гр-мука, 110мл- олії( рафінованої), 2 ст.л- манка, 2ч.л- розпушувача, 200-300 гр- гарбузового пюре, ванілін, ізюм, кориця сіль до смаку. Отже зварити гарбузове пюре, залишити для остигання, добавити олії, вимішати, просіяти муку, манку, розпушувач і добавити ванілін та сіль, яйця збити з сахаром до густої піни, як на бисквіт, добавити сюди гарбузове пюре,легенько перемішати, помаленьку сипемо муку і перемішуємо, у розігріту духовку 180 градусів, ставимо формочки з кексами, у мене силіконові, до них тісто не прилипає, і печемо 20-30 хв до готовності, кекси виходять солодкі, пухкі, мають легенький запах гарбуза, усім смачного!

36 лайков

Давно не була в гостях, а тут не тільки солодощі, а ще й манікюр на свято зробили.
Тістоміс, для мене теж дуже актуально. Знайшла ось такий, що скажеш.
Планетарный миксер FIRST FA-5259
Подробнее: https://bt.rozetka.com.ua/7633713/p7633713/

О! Гарбуз і ми, і кози, і свині - люимо!!! Але от до кекса не додумалась! Дуже привабливо! Спробую!!!
А у нас на Новий рік гості прийдуть і принесуть штолен своєї випічки. Оце, певно, єдина солодощ, яка мені світить)

По перше він дорогий, а по друга на нього скарг багато( вінчик тріснув) багато у кого, а це вже погано, ну і Китай, шукай щось друге

1 лайк

Не змогла відповісти раніше, трохи відхилились від теми, готувались, не спали ночами, бо корова переходжувала. Тепер вже все позаду, народили чудову теличку, відіспались, можна знову продовжити пошук міксера-тістоміса.
Знайшла на олх об*яву про нову техніку із Германії, чоловік сварить, що це лохотрон, а мені потужність цих агрегатів цікава, мабуть завищена, дуже велика- 1500, 2200вт. Ціна 2050 і 2700грн.

14 лайков

Вика , поздравляю с новорожденной телочкой ! Мамочке много молочка , на сыр и масло ! Ну и телочке расти здоровой и красивой. :hugs:

1 лайк

Поздравляю с телочкой! Это джерсеечка у вас родилась? Пусть растет здоровой и молочной, и маме молочка и скорейшего восстановления.

1 лайк