ЛПХ "Афродита"

Спасибо. Да, маленький оленёнок со звёздочкой на лбу. Интересно, что осеменяли два раза одним и тем же быком, а тёлочки родились разные.

3 лайка

Спасибо, Марина, вот мамашка наша фокусничает, молоко зажимает, по первому отёлу такого не было, брыкалась, но молоко отдавала. Посмотрю ещё завтра, как будет себя вести, наверное надо забирать телёнка с глаз долой, а то постоянно мычит и заглядывает.

Вітуля може бути і лохотрон, але перевірити стоє, техніка з Європи набагато краща нашої, просто замовляєш наложним платежом, і на почті перевіряєш

3 лайка

. Ось такий тортик своїй старшій доці вчора на день народження подарувала

33 лайка

Да, с такими подарками и в гости ходить не стыдно! :star_struck:

1 лайк

Іра я сапожнік без сапог, з третього разу у мене вийшло зробити те що я хотіла, зато у нас до чаю три торта є

9 лайков

Ооо! Так Вы теперь втрое счастливее!
Без шуток-очень, очень красиво. Боюсь даже думать, как вкусно, на ночь глядя!

1 лайк

Це не просто солодощі, це арт-солодощі!

2 лайка

Свєта, візьми мене собі в дочки! Я теж хочу такого торта на іменини! Я буду слухатися, і кіз доїть умію, і уроки буду перевірять:grinning:

10 лайков

Оля я коли починала пекти торти, я думала вони ніколи ними не наїдяться, билися за обрізки, втстроювались у чергу, кому першому давати, а зараз уже й чоловік мій ( солодкоїжка), не дуже хоче, і це не тому що не смачні, просто приїлися їм мої торти, буває зайде хтось у дім, їсть тортик і вихваляє, а вони лише сидять і очима кліпають, отже приїжайте, можна й не доїти кіз, я й так пригощу тортиком, мені не шкода, я люблю їх робити, а їсти не дуже люблю, от і на Новий рік, сидю і думаю, чим би моїх домочадців здивувати!

10 лайков

Оооооо!А мої чоловік і син .поки солодке не закінчиться. не їдять нічого другого! І такого чуда.як цукерки в вазі на столі. тоже не буває. Мабуть. і чобота кирзового під кремом з.їли б. тільки щоб розм"як :roll_eyes:

8 лайков

Ось завтра приїде мій внучок, буде бабуся витворяти печене кожен день. Бо менший, то ще ляля, таке не їм, таке не хочу… А за запрошення - спасибі!

3 лайка

Вечер добрый Света,никогда не была у Вас на страничке,а сегодня зашла и дух перехватило,от Ваших шедевров.Вот хочу спросить,а как Вы по Украине тортики отправляете,или Ваши клиенты сами приезжают за ними?Очень хочу заказать,а вот как с доставкой поступить,не соображу?!:thinking:

А я була на Вашій сторінці, точніше стежу за оголошеннями мені дуже подобаються Ваші кізоньки, я взагалі у захваті від нубійців.Так от дивіться, так склалося що мої тортики місцеві замовляють, з села, чи з райцентру замовляють, почтою ніколи не відправляла, навіть не знаю чи це можливо, бо ж посилками так кидають, я впевнена що красота уже не приїде, а свіжість його яка буде, це ж не сир, що довгої витримки, тут свої сроки при температурі не більше 7 градусів

4 лайка

Очень жаль,знала бы Я раньше.Мы летом были в Ваших краях,можно было бы заказать на пробу.

1 лайк

Интересно,а маршрутки ходят от Вас к нам:thinking:,может попробовать с водителем каким то договорится,может доедет тортик живым?!:hugs:

1 лайк

Девочки! Очень много переживаний. На самом деле все проще :star_struck: Торт ставится в коробку для торта, потом в картонную коробку! И отправляется… всё… Очень даже лучше отправлять поездом :railway_car: у проводников есть холодильник! Если маршруткой, то обложить льдом (сухой лед или штуки для переносных холодильников)

1 лайк

Найближчий потяг від нас за 110 км, маршрутки ходять але торт треба ставити спереду біля водія, а там сонце, і де взяти сухий лід, може це й просто, але для мене це справжній треш, я весільний торт в райцентр відправляю і переживаю, щоб доїхав, щоб не покосився, щоб нікде не зачепили, щоб квіточка раптом не відпала, а на квіточках кожна пелюсточка крихка на проволці, а в маршрутці тепло, а скільки це буде коштувати?Торт 200 гр кг+ коробка 25 гр+ водію заплатити+ мені нервовий тік пережити як доїде, мені простіше вас навчити пекти торти!

10 лайков

А де ви живете? Далеко Від нас?

Медведей в цирке тоже научили на велосипедах ездить,а Я вот так и не научилась.Так же и с такими тортиками будет.А у сына 11 января день рождения,4 года.Нужен торт.Вплоть до того ,что сама за ним приеду:hugs:

2 лайка