Козочки нубо-заани і ламанча Чернігівська область СРІБНЕ

Неспішно, тільки у люблячі досвідчені руки продаються дві козочки від дуже хороших мам і тата.
КОЗОЧКА 1: народилася одна 19.02.2021.
Вага при народженні 3 кг.
Нубо-заано-ламанча (70.75 % нуб -16.75% - заан - 12.5% ламанча). Мама Жасмін (50% нуб, 25заан, 25 ламанча). Мама непланово покрилася у 4 місяці, самостійно окотилася однією дівчинкою. На сьогодні добовий удій мами 2л+ дуже смачного густого солодкого молочка. По маминій лінії предки від кращих господарств в Україні: Дінар (“Золота коза”), Снєжа (“Sunny Farm”). Повну інформацію по мамі та її предках можу надати покупцю. Тато Добродар 91.5% нуб - 8.5% заан (заводчик Сергія), бабуся по тату Альва з хорошим надоєм і дуже смачним молочком. По бабусі теж буде додаткова інформація. У предків яскраве різноманіття кольрів від чорного до кольорових бризг, прадідусь по тату червоно-рябий. По лінії зааненської породи предки кращі кози в Україні, по лінії АН теж високоудійні предки із шикарними вименами і неймовірно смачним молочком. По лінії ламанча - прабабуся Даліда з господарства Лариси “Yagusya”, з шикарним вименем і добовим надоєм.
Козочка буде рогата.

Вим’я мами

КОЗОЧКА 2: заано-нуб 61.7%-38.3%. Народилася 13.02.2021 у одностатевій двійні з вагою 4кг. Друга дівчинка вже поїхала до люблячих господарів.
Мама Лаура -первітка, комола (заводчик Мар’яна Хоменко). На сьогодні добовий удій 3.8л+ смачного молочка. По маминій лінії, зааненська порода: Фортуна, бабуся Фортуни ШЗ “Крокус”, мама Фортуни ШЗ “Юніт” 6л+ Кози по батьку Фортуни удій 8л+. Більш детальну інформацію можу надати додатково.
Тато козочки - Добродар 91.5нуб/8.5заан, як і у попередньої дівчинки.


Вим’я мами первітки

Тато дівчат

Ціна однієї козочки до 2 місяців 3000 грн. Самовивіз. Бронювання із задатком.

0936365692 Олеся.

Реальним покупцям із задоволенням відповім на всі запитання, надам додаткові фото, відео. Чернігівська область СРІБНЕ, поруч м. Прилуки, Ніжин, а також Ромни Сумської області, від Києва 180км.

19 лайков

Наші дівчатка добре підросли, окрім молочка вже добре їдять грубий корм. До 15 квітня акція для найкращих ручок 2500 грн за 1 дівчинку.

6 лайков

З 15 квітня ціна за одну дівчинку 4 000 грн. Може встигну зробити нові фото, наскільки дівчатка виросли, крупні, активні, вже мають мініатюрні вим’ячка😊

4 лайка

Дівчатка поїхали до нових люблячих господарів. Тему можна закрити.

5 лайков