Продам двох козочок ламанче-нубійок від мами 100% ламанчи і тата 75% нубійця.Рокитно Рівненська обл.по Варшавкі

Козочки народились 04,05,19р.в двійні.Генетично рогаті. будуть обезрожені термокаутером.За математичними підрахунками мають 50% ламанчи, 37,5% нубійської крові та 12,5% зааненської крові.Вирощуються під козою, дуже активні.На фото їм пару годин.Тато і мама належать до дуже хороших молочних ліній.У мами надзвичайно смачне і солодке молоко зі смаком пломбіру і хорошим удоєм,

Козочка №1 народилась з вагою 3,500 з вушками голікоптер, ціна 2000гр. Козочка №2 народилась з вагою 3,200. коротковушка,ціна 2000 гр.Обоє мають сережки. справжні красуні. З віком потемніють трошки бо мають кольорові носики , Мама козочок 100% ламанча. не дуже велика десь біля 50-55 кг. куплена на Львівщині і вирощена у нас в господарстві. обезрожена резінками.Другий окот. за першим окотом на піку удой 3,800, А так стабільно 3,100-3,300 з рівним удоєм.Мала дівоче молоко.але не доїли. чуть не перевели козу.після першого окоту мала асиметрію вимені . яка з часом минула.Дуже важко запускається.Запустили на місяць вимушено з удоєм 2,300 Фото вимені в три місяці вагітності Друге фото за тиждень до окоту.Тепер про тата. Гефест англонубійський козел 75% і 25% зааненської крові народжений у господарстві “Стрекоза” Катерини Приходько від Міропи 50/50 заанонубійки та Дона 100% англонубійця.Підтверджуючу інформацію можна знайти на сторінці Катерини, Зріст Гефеста в холці 96см. вага біля 100кг. тел.та файбер 0960275558 тел.0990568398. Бажано самовивіз, такох мохлива доставка за ціною палива.Варіанти передачи також розглядаються в залежності від регіону , поки ще маленькі.

19 симпатий

Важлива інформація. 13 травня , можливо 12 травня планую їхати на Київ і в той же день назад по Варшавській трасі. В цей день доставка козочок по маршруту абсолютно безкоштовна. Також можу допомогти комусь з перевезенням.

8 симпатий

І що, нікому не цікаво?

2 симпатии

Козятa у вaс супeр

2 симпатии

На коротковушку резерв до середи.Шукаємо можливість передачі.

2 симпатии

Коротковушка знову у продажу

Гарних ручок козочкам кози дуже гарні і продуктивні.Вистав ще козлика він дуже суперовий.

Козочки обезроженні та все ще чекають на нову маму

3 симпатии

Коротковушка продана.В продажі кізонька з вушками “голікоптер” На днях зробимо нові фото

2 симпатии

Кізоннька шукає нову домівку.Вік три місяці, вага 25 кг. висока, короткошерстна, вигодовується під козою,гарно пасеться, добре їсть зерно. Ціна 3500. У мами дуже смачне молоко.стабільний і рівний удой 4 літра при двохразовій дойці, другий окот, на піку було 4,5 літра, Вже 15 років ми з козами і за цей період це найсмачніше молоко що доводилось пробувати, хоча в цьому році у Ніни Лавренко пробував мабудь трошки смачніше, може просто жирніше хоч за смаком дуже схоже.

16 симпатий

Ушки как крылья у самолёта, красавица!!!

1 симпатия

Це сестричка моєї Снежки?

1 симпатия

Так сестричка.З різницею в рік.

1 симпатия

Можлива доставка за ціною палива.Форумчанам можлива розсрочка.

1 симпатия

Моя Снежка по всім параметрам повинна бути дуже шикарною козочкою…будем ждати від неї теж шикарне потомство, бо покрила її своїм Босом…

3 симпатии

Кізонька знайшла нову домівку. Прошу закрити тему.

3 симпатии