Кози моє хобі

Так В Вас бачите вигідніше, а у нас Урожай і всі інші на паї дають 800кг пшениці та 400 кг кукурудзи, а ціна за пай 6000, то якось не дуже вигідно, це хіба що у вашому районі шукати, тоді доставку треба шукати, бо в прицеп багато не візьмеш. ДЯКУЮ за пораду, а я думаю може запитати десь на млині там же повинні бути відходи зернові?

У нас є млин і хлібний - борошно мелють, ми там купуємо висівку по 4,5 кг, а крупорушка, там крупу роблять, ще нова, маловідома. Так на крупорушці ми купуємо висівки ячмінні, але під замовлення, та і багато у них нема. А ще і зима, люди мало везуть. Може на весну будуть кукурудзу дерти на крупу, то тоді щось буде. Але нам кукурудзи не треба, ми ж паї купили. Треба питати, може в Звенигородці є який цех. Знаю, що дівчата беруть в Обухові, але ж це сильно далеко. А на млині зерновідходів немає. Таке, буває, на колгоспних коморах восени продають.

Буду шукати далі як щось знайду не дорого і Вам дам координати

1 лайк

Яночка, вітаю тебе у нас на форумі. Я теж землячка , з Городищенського району. Запрошую до себе в гості.

1 лайк

Дякую, до речі я була в Хлистунівці вашого району купляла свою рогату Ламу

1 лайк

А ми від Хлистунівки через гору- Орловець

1 лайк

Там не далеко приємно познайомитись

1 лайк

Вітаю з віртуальною хатинкою! :sunflower::sunflower::sunflower:
Я теж з Черкаської області, Тальнівський район.
Запрошую до себе в гості: особисте господарство “Паллес” :blush:

Классно, так багато козоводів у нашому краї! Урааа!!!

Вітаю з відкриттям сторінки. :rose::rose::rose::rose::rose:Козел красавчик,такий статний.

за мене не забудьте я теж черкаський район с.степанки у нас три села разом без межі розділяе вулиця чотні нечотні номери бузуків і хацьки.

1 лайк

Дякую, уже його в мене нема, побачимо яким інший виросте… :thinking:

Шановні форумчани! Хочу поділитися з Вами своєю найбільшою радістю в цьому році, нагородою від Бога на все життя
:grin::grin::grin::grin::grin::heart::heart::heart::heart::heart:

13 лайков

А от і браслет дорожчий за всі скарби світу!!!

43 лайка

Поздравляю! Пусть растет здоровенькая и маму радует) И маме здоровья!

7 лайков

Вітаю Вас з Радістю!!:two_hearts: Бажаю здоров’я ,щастя , радості, тільки позитивних емоцій , і хай всі ваші мрії збуваються :bouquet:

6 лайков

Яночко,вітаю з новонародженою крихіткою.Це найбільше щастя для жінки. Бажаю вам всім здоров’я, а малеча хай росте на радість батькам.

7 лайков

це така щастя раді якого хочеться жить БУДЬТЕ ЗДОРОВІ І ЩАСЛИВІ

2 лайка

Здоровья малышке, и быстрейшего восстановления вам!!! Ура :tada::tada::tada:

3 лайка

Яночка,поздравляю с новорождённой! Крепчайшего здоровья вам и вашей малышке. :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 лайка