Козеня 5 доба ходить згорблене ,понос

Шановні козоводи і ветеринари,допоможіть порадою, козеня з двійні, 5 доба від народження, третю добу ходить зігнувшись,їсть сіську по трошки, майже не лягає. Послід жовтого кольору рідкий, без слизу і крові,дала розведений слабенький розчин кори дуба , послід став густіше, але побоялась давати ще, козеня мале, дала смекту,знов рідке випорожнення… Чим йому допомогти? Чи продовжити кору давати?! Дякую.

Скорее всего, козлёнок голодный. От того, что не доедает, они принимают такую позу. Стоит проверить, как и сколько ест. Попробуйте покормить молоком из соски, подогрев его до 40-42 градусов.

3 лайка

Молока достатньо,друге козеня не випиває. От п’є воно дійсно по трошки, але в перші дві доби пило інтенсивно, думаю причина в іншому…з соски я не випоюю козенят. Якби воно було голодним воно б пило, що періодично воно і намагається зробити,але п’є по трошки. Мені здається болить животик,раз у нього пронос

Подивіться тему У новорожденного козленка понос., ветлікар рекомендує вколоти тилозин.

1 лайк

Дайте йому тилозин. Може бути кишкова инфекція.

2 лайка

Дякую ви були праві. Почала тримати щоб пило довше і більше за добу все налагодилось

2 лайка