Коза не даёт молоко

Купила двойную козу, пошла её доить даёт всего 100 гр. молоко. Причины?

Може вам поки не припускає, а може і молока нема. Хоч вим’я покажіть, чи доїли її при Вас до купівлі?

1 лайк

Предыдущая хозяйка утверждает что коза дойная. Она была на подсосе, ее сосал козлёнок. Сейчас дою 4 раза в день даёт рюмку молоко. Когда она увеличит удой?

Уже почти неделю пытаюсь разделить и не получается. Сколько времени надо раздаивать?

Все от козы зависит. Моя в позапрошлом году после переезда и стресса так и не начала доиться нормально - по 1.2л в сутки давала на 4х разовой дойке. Только после покрытия запуска и окота начала доиться нормально.

1 лайк

Добрий день ,можливо стрес ,чим годуєте ?Піде та травичку молока добавить,головне доїти.Скільки їй років ,якщо старша коза ,може проявляти характер ,потрібен час ,щоб з нею налагодити контакт .Якщо не давно народила може пізніше молока буде більше ,кози різні ,дуже багато факторів,після окоту ,який буде у Вас ,коза буде більше Вам довіряти та давати молоко .Краще купляти козу ,або кітну ,щоб у Вас народила ,тоді трохи легше домовитися з козою буде .або козу молоду під покриття у себе,третій варіант маленьку кізоньку ,звісно чекати треба молоко,але воно цього варте ,вона буде Ваша ручна .

Дойте три рази в день ,годуйте її,якщо не травили ,потравіть глистів ,як варіант перевірте може у неї блохи ,підстіжіть копита ,якщо вони заросли .Бажаю здоров’я та багато молочка Вашій кізоньке :rose:

Скільки років козі ,скільки часу пройшло після окоту ?

Я бы не стала слепо верить предыдущей хозяйке. Могут многое наговорить, чтобы продать.
Попробуйте ответить на вопросы, которые здесь озвучены, попытаемся разобраться.

1 лайк