Коза б'є себе мордочкою в живіт

Доброго дня, підкажіть будь ласка: Час от часу коза товчеться і в загончику і на дворі і б’є себе мордочкою в живіт. Така дивна поведінка і не тільки після родів, практично постійно. Ветлікар порадити нічого не може. Прогонку від гельмінтів і підшкірних паразитів робили. Що це може бути!? Дякую.

Она так делает в одно место или разные.

Доброго дня Катерино, б’є мордочкою в обидва боки. Приблизно в одні й тіж місця в живіт біля задніх ніг. (Вона безрога, може їй свербить, а чухати немає чим…). Щодня ми її розчисуємо при огляді шкіри, пошкоджень, або якихось болячок не виявлено.

Залысин нет в тех местах?
Если можно, сделайте фото места куда бьёт.
С ней были проблемы до этого?

Залисін не має, шерсть чиста, густа. Їсть добре.

І то не тільки після окоту, раніше теж таке було і під час випасу в теплу пору року і під час перебування в хліві зимою.

А чем вы ее глистогонили и когда это было последний раз?
Вы не обращали внимание что она ела в это время или на чем паслась?

Івермектина два куба підшкірно в травні - червні (запропонував ветлікар, казав, що на рік достатньо). Паслася як завжди на звичайних польових травах. Тобто не на люцерні, не на конюшині. В обід підгодовували дертью кукурудзи, пшениці та ячмінь зерно, плюс різані овочі. Вода постійно.

Зимою і зараз весною корм сіно, знову ж з дертью зернових і ячмінь зерно, овочі різані плюс мінерально вітамінна добавка “Живина”. Забув :wink: із задоволенням хрумкає молоді гілочки фруктових дерев, вербу. Зимою давали заготовлені сушені вінечки крапиви, молодих гілочок ясеню, липи, клена верби.

Глистогонят разными препаратами несколько раз за год. Ивермектин будет работать максимум 2 месяца и то, не от всех паразитов.