Доброго дня, підкажіть будь ласка: Час от часу коза товчеться і в загончику і на дворі і б’є себе мордочкою в живіт. Така дивна поведінка і не тільки після родів, практично постійно. Ветлікар порадити нічого не може. Прогонку від гельмінтів і підшкірних паразитів робили. Що це може бути!? Дякую.
Она так делает в одно место или разные.
Доброго дня Катерино, б’є мордочкою в обидва боки. Приблизно в одні й тіж місця в живіт біля задніх ніг. (Вона безрога, може їй свербить, а чухати немає чим…). Щодня ми її розчисуємо при огляді шкіри, пошкоджень, або якихось болячок не виявлено.
Залысин нет в тех местах?
Если можно, сделайте фото места куда бьёт.
С ней были проблемы до этого?
Залисін не має, шерсть чиста, густа. Їсть добре.
І то не тільки після окоту, раніше теж таке було і під час випасу в теплу пору року і під час перебування в хліві зимою.А чем вы ее глистогонили и когда это было последний раз?
Вы не обращали внимание что она ела в это время или на чем паслась?
Івермектина два куба підшкірно в травні - червні (запропонував ветлікар, казав, що на рік достатньо). Паслася як завжди на звичайних польових травах. Тобто не на люцерні, не на конюшині. В обід підгодовували дертью кукурудзи, пшениці та ячмінь зерно, плюс різані овочі. Вода постійно.
Зимою і зараз весною корм сіно, знову ж з дертью зернових і ячмінь зерно, овочі різані плюс мінерально вітамінна добавка “Живина”. Забув із задоволенням хрумкає молоді гілочки фруктових дерев, вербу. Зимою давали заготовлені сушені вінечки крапиви, молодих гілочок ясеню, липи, клена верби.
Глистогонят разными препаратами несколько раз за год. Ивермектин будет работать максимум 2 месяца и то, не от всех паразитов.