Коротковухі козенята, Київська обл, Броварський р-н

Пропонуємо до бронювання.
Шукаємо лагідні, люблячі ручки та серця козочкам та козликам, народжені в березні. Мами різні, коротковушки з прилиттям нубійськой крові. Тато один на всіх.
Всі рогаті, будуть обезрожені за домовленістю. Коштують всі по-різному в залежності від родовіда - не всі гроші світу, але й не безкоштовно. Питання на вайбер/ телеграм ( бо зв’язок поганий) 0665907865.

Локація: Київська область, Броварський р-н
Козочка



Козлик

Козочки сестрички

![изображение|459x500](upload:


Козлик


Козочка

Козлик
//sVV83GAfmFvqEhH3hlmoAtPeJ18.jpeg)


Козочка

13 лайков

Їздила до Іри в гості обезрожила козенят. Козенята гарнненкі, козомами молочні. Ціни на козенят демократичні. Бажаю всій малечі скоріше знайти гарні ручки.

9 лайков

Дякую, Іринко!
Пізніше виставлю нові фото, бо ростуть аж бігом.

2 лайка

Сірий та білий козлики поїхали в нові родини.
Дві дівчинки на броні.

2 лайка

Лишилися два кольорових цапка з вушками суслик та білі дівчатка. Всі ростуть під мамками, жують сіно, пробують зерно.
Всі рогаті та знерожені вже

6 лайков

За проханням Іринки виставляю фото її козликів, які готові переїхати до нових господарств.





12 лайков

Ось такі красотуни гарних молочних ліній шукають господарів.

4 лайка

Гарні,гарних їм ручок .

1 лайк

Дякую.
Перший ( з коричневим) цапок народився 11.03. Мати першокотка , різнопола двійня. Знерожений. Цієї лінії в мене мати-баба-прабаба. Дуже гарне кріплення вимені, молоко смачне.
Він такий яскравий, що думала, він перший поїде до нової родини, але щось не складається.
Другий ( чорненький), 02.03 народження. Перший окот, різнопола двійня, знерожений. Мати з господарства @Irina81 , гарної молочної лінії. Мати маленька, компактна, але молочка вистачає діткам та мені трохи залишається.
Фото з мого телефону не виставляються, тому доводиться просити когось поставити.
Зацікавлених, прошу звертатися на вайбер чи телеграм, там додам всю інформацію

3 лайка

Залишилась одна кізонька народилась 02.03. Мама кізоньки сестричка Сірого Кардинала обоє з четверні. Коза мама обох з мого господарства. Другим окоотом привела 4 козенят 2 кізоньки та 2 козлика.

Це фото вимені кози Альфи -мами Сірого Кардинала та козочки Мілки яка зараз у irina44. Після першго 3,5 л. густого солодкого молочка. По сімейним обставинам була продана через місяць після другого окоту.

3 лайка

https://youtube.com/shorts/Y8X0DSUqUkI?feature=shareМілка привела козочку і козика вони ще не знайшли своїх господарів.

1 лайк
2 лайка

На відео поряд братик суслик чорний з білим.

3 лайка

Дуже гарні ,гарних їм ручок ,ми у Іріни взяли двох кізоньок ,я дуже задоволена ,вони просто чудо.

2 лайка
2 лайка

Ось такі вже здорові женихи засиділись вдома.

2 лайка

Коричнево-білий жених на відео в панамці, якому вже майже 2 місяці поїхав в нову родину всього за 1000 грн. Залишився ще один кавалер- красень вже вигодуваний козлики ростуте під мамкою, “здоровий дядько” вуха гофра-сусик недрого. Мама Мілка від кози Альфи(доілась з 6 міс. дівчим молоком, після першого окоту 3,6-3,8л.


з мого господарства з четверні від другого окоту, сестра Сірого Кардинала. Батько козел Лорд від кози Лади

з Іриного господарства фото зроблене декілька днів тому. Всі дочки Лорда вже окотились на роздої зараз приблизно 3,5л. покриті в 6 та 7 міс.

3 лайка

Також ще є чудова кізка від Мілки



маленька дуже жорка"газонокосарка" майбутьня міні-корівка ціна дуже адекватна.

3 лайка
4 лайка

Дякую, Іринко, щоб я без твоєї допомоги робила?