Продам козенят

Всі кошти будуть направлені на потреби захисників країни.
Пропоную вам дві переваги одночасно -

  1. Ви підтримуєте благодійність, захищаєте життя і
  2. Отримуєте чудове козеня в своє стадо.
    Тато - англонубієць 75% альп 25%


народився в хазяйстві “Веселка” Нові Санжари, його тато зветься Прадан,

мама Сабріна. 50% АН 50% альп.

Дід Elrado племінний бельгієць,

“Козий двор”, Чопілки.
Даю ці фото і маю надію, що дівчата дадуть дозвіл.
Мама козенят привезена з Венгрії, до мене потрапила вже дорослою, без документів.

Мурсія гранадіна. Порода має особливості, і вони чудові.

4,5 літри неймовірного молока, ні однієї проблеми чи хвороби, дуже міцний імунітет, на зиму вкривається пухом, влітку робиться лискуча. Народжувала дітей з процентними нубійськими вухами, а цього року всі дітки взяли ознаки саме її породи, від тата взяли тільки розмір і силу.
Вінницька область, Хмільницький (бувший Козятинський) район.
095-4090145. Олена.
Козенята ростуть як гриби, комунікабельні, орієнтовані на людину.
Вже дорослі, майже 3 місяці, їдять все, але ще двічі на день даю молоко.
Пишу ціну 3 т. грн. за дитинку, це менше ніж 50% від вартості молока, яке пішло на годування кожного з козенят. Утримання мами і інші розходи не враховую. Якщо хтось має змогу і бажання задонатити більшу суму, це тільки вітається.


Козлик 1

Козлик 2


Козлик 3


Чорні хлопи однакові, як з пробірки.
Кізочка 1
Просто казкова дівчинка. Комола, як і має бути по породі, жвава, слухняна і розумашка.



Кізочка 2
Рік і три місяці, велика і гарна, можна крити, тато їй співає серенади. Восени будете з молоком. 8 т. грн. Їсть все, слухняна, я лишила їй рожки,



17 лайков

Стало нас менше на одного кавалєра і шуту кізочку, вже в нових господарів.
Гроші перераховую до “Повернися живим”. Вони купляють неймовірні штуки для дистанційного бою. Кому цікаво, по що йдеться, пошукайте.
Дочка ходить в стойло до козла ридає йому в гриву, коли новини не дуже…
Дітки ростуть. Потрібно фото, але погано з часом і з інтернетом.
Всім мира і добра!

9 лайков

Ми з дiтками завели курочок теж з ними обнiмаюсь, та легше на душi Коли обнiмаю пiвня, ТРИМАЙМОСЯ, ми все здолаэмо.!Сьогоднi купила козу. Але мабуть козёл для терапii то найкраща…

3 лайка

Але ж уперта діваха, не хоче продаватися…
Боїться.
І правильно робить.
Звонять на мотузку першою козою або другою, бо перша вже так замучена, що і не доїться, і дітей скидає…
Найменша підозра - і я починаю розповідати, яка погана ця коза, обіцяю відео і не спішу. Через день-два я вже і не відшукаю, з якого номера звонили.
Без компанії ій не можна - вона і години сама ніколи не була.
На мотузку не можна - я і ошийника вдягаю, тільки коли ставлю під липу різати копита.
Стойло у неї королівське - 3 на 3. Виселили гусенят на двір, чекаєм, щоб лиси або собаки поласували. Бо нема місця, тому і продаю…
Дровами кормити не можна - бо у нас раціон і смачно.
Ніжна і не агресивна - тому роги не знімаю - а як у стадо попаде?
Кожного разу вибігає пастися, стрибає, що та газель, брикається і прямо чую, як співає: “ой, я не продаюся”…
І не хоче позувати. Дочка ловить усякі прикольні моменти, але ж воно не для продажу. Якщо не на сонці - получається чорна плямка. А які дурні кози будуть на сонці смажитися?
І вим’я відростила, натякає, і прибігає спілкуватися, щоб уже точно: “ну шо, правда, змін немає?”
Оце така мурсо-нубо-альпа, Ума. Как вы лодку назовете… отака F2, вже у рік вища мами…




11 лайков

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.