Хозяйство для душі

Ось і я після 50 влюбився в кіз. Жінка, навіть, ревнує.Звичайно, жіноче побурчать:).

Після такого віку починаєш звертати увагу на справжнє. На беззаперечне піклування за смаком цього життя, цього світу. На справжнє, що ти можеш дати дітям. А якщо мое дитя все це їсть, що мені ще треба?!

Історія любові до кіз дуже проста. Кози є особистості. Котрі роблять цей світ спроможним до життя. Як їх не любити?!

А, особливо, ЛаМанчі. Вони як собаки. Люблять просто так. Щоб ти не робив…

Кози дають нам дуже багато. А саме смак до життя і творіння.

Козоманію. Це коли без них світ не повний… Вони дають молоко-самодостатню їжу. А ще сир. Хоча сир-це молоко , котре хоче житии вічно(не мій вираз, а когось з великих:)

А стосовно сиру окрема пісня(“да простят меня ГУРУ”). Спробувавши багато рецептів, прийшов до висновку, що він може бути тільки авторським. Він залежить від рук господаря… Всі інші теорії можуть жити, але не в мені. Кожна головка унікальна апріорі . Мікробіологія і метафізика однакоJ!
Кози квартирують в селі Діброва уВасильківському районі, Київської області.

37 лайков

Ось мої кози. А може я їхній?!:slight_smile:

49 лайков

Вітаю вас в дружній сімї козоманів цікаво подивитись на ваших коліжанок.Заходьте в гості…

Дякую. Зараз зайду. Тільки куди?

1 лайк

Мартинівська ферма-екоферма в мене теж є коза і цап ламанч —дійшла висновку що вони для мене найкращі особливо молоко

1 лайк

С Новосельем! Рада, что открыли свою страничку! Пусть здесь будет всегда тепло и уютно! А ещё конечно очень рада, что растёт количество поклонников ламанчей! :wink:

4 лайка

Спасибо. Ламанчи покорили молоком и нравом!

3 лайка

Ви з чоловіком молодці! Тільки навіщо Вам вівці? Вівці колись були козами, як стверджують вчені:)

2 лайка

в них вовна хорошої якості --а молоко— ви пробували овече молоко?Його смак нізчим непорівняти воно особливе

1 лайк

Мої вітання! З новосіллям Вас!:slight_smile:

С новосельем поздравляю🎂!

С новосельем Вас и добро пожаловать!


ЛаМанчи потрясающие козы, не удивительно, что их поклонников становится все больше. А мы с Вами соседи, так что заходите в гости ЛПХ "Отрада" - #273 by yagodka

Я тоже приветствую любителя короткоушек ! Заходите и ко мне в гости ЛПХ " Ладные козы Обухова "

1 лайк

Спасибо всем за теплые слова!

1 лайк

Покажу Вам мій улюблений сир. Мій син його назвав “Біззе”. Саме з двома буквами “з” :slight_smile:


Це напівтвердий сир з високою температурою другого нагрівання.
Смак супер. Правда, вихід сиру дуже не значний, біля 10%.

10 лайков

Вы может ищете хорошего козла ? Заходите по ссылке )))

Спасибо за информацию, Лада.
Хочу увидеть свое подростающее чудо. Вверху есть фото беленького Лимончика. Он хоть, похоже, будет ельфиком, но мне это не критично.

3 лайка

Ура! Еще короткоушки!
Хотя все козочки просто чудо у вас, Вадим!

Так це ж як раз нормальний вихід напівтвердого сиру.

2 лайка

Написано очень романтично.

1 лайк

Очень согласна с Вами, Вадим. Действительно чувствуешь, что именно это и есть жизнь! :slight_smile: И очень жаль, что только

к этому пришла…

2 лайка