Гуслянка - карпатський молочний напій

Знайшла рецепт старовинної страви, яку готують карпатські пастухи. Цей смачний кисломолочний продукт, чимось схожий на сметану або ряжанку…Гуслянка сприяє не лише відновленню життєвих сил та нормалізації травлення, але й нормалізує вагу. А ще кажуть, може врятувати від найгіршого похмілля.

За легендою рецепт цієї страви подарували людям мольфари, як напій здоров’я, молодості та довголіття.

У горах гуслянку їдять з варениками, картопляними стравами чи кашами, а у спекотну погоду просто п’ють.

Приготувати гуслянку в домашніх умовах досить просто.

Інгредієнти:

молоко – 1л.;
сметана – 1 ст. ложка.

Приготування:

Молоко необхідно закип’ятити, а потім охолодити до 35-40 °С. Температура важлива для подальшого приготування, тому, скористайтеся спеціальним термометром, або просто капніть молока на руку, воно повинно бути теплим.

Беремо чистий глиняний глечик (якщо немає – скляну банку), та обмащуємо стінки сметаною. Потім у нього наливаємо тепле молоко. Перемішувати нічого не треба.

Глечик необхідно укутати рушником, та не накриваючи кришкою, поставити на 12 годин в тепле місце.

Потім переставляємо нашу гуслянку у холодильник на кілька годин.

Рецепт мені сподобався своєю простотою. Ввечері подою козу і спробую приготувати.Своїми враження від отриманого напою поділють…

21 лайк

Цікаво чи цей напій готують в Карпатах тепер чи це вже забутий рецепт і неактувальний ?
Іване @Bald , Катерино @Feta що скажете з цього приводу .

Я про цей напій дізнався від Вас, до сьогодні навіть нічого не чув про такий, але я живу в 100 км від Карпат.

1 лайк

Можливо його там тепер і не роблять…:unamused:

Коли я ходила в школу, мій батько робив гуслянку по рецепту з книги “Кухня народів СРСР”. Цікава штука. А ще мені подобалось блюдо “таратута”, але воно без молока :slightly_smiling_face:

2 лайка

це по рецептурі схоже на грузінське мацоні вони теж щитають напій довголіття мене ним спасли коли я отравилась рибою то розводили на пополам з водою і я пила помогло тільки в них молоко кипятять хвилин 20

1 лайк

як поїду в Східницю відпочивати, спеціально запитаю у місцевих мешканців.

2 лайка

Перший раз чую про такий напій. Можливо йоно роблять на Прикарпатті.

Пила гуслянку, дали нам закваску з Карпат, смакотішка, не знаю який там рецепт був, а закваска потім спортилась молоко було не завжди. Схоже на кисле молоко, але смачніше.

1 лайк

Зробила я гуслянку, замотала… і з нетерпінням чекаю 12 годин :hugs:

6 лайков

Вчора не написала про свою гуслянку…
Не знаю якою вона мала бути в оригіналі , а я отримала густе кисле молоко із такою різкою кислинкою (аж за язик пощипує) .

Думаю у спеку гарно смакуватиме такий напій. Головне не забути і влітку його приготувати.

3 лайка