Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Все переживаю за свою Гертруду. Ходила вона рік із вим’ям як у коровки, я її не здоювала. А тепер, коли окотилася, вим’я як тряпочка висить. Вже тиждень після окоту, а таке враження, щомолочко ще не прибуває. Правда козенята під нею, не плачуть, значить накормлені. Їсть вона гарно зерносуміш, буряки і свіжу травичку (даємо трошки), а от сіно їсть зовсім трошки хоч то люцерна, хоч злакове. А ще їсть кукурудзиння теж трошки. І от що думати за те молоко?

А Лаура, та прожора, їла б і їла. Постійно таке враження, що голодна.

Залишилася у нас ще Сара не окотившася. Окотиться і всі окоти закінчаться. Козенят на зараз 4 козлики і 8 козочок. Ось постараюся зробити фото та виставлю на продаж всіх. Може комусь пощастить.

10 лайков

Вчора відселили козликів у літній табір. У дівчат тепер тихо і спокійно. Жують собі смаколики.


А це дівчатка цього року. Їм вже по 2 місяці.

Кармен (на вихідних поїде у нову родину)

Земфіра

Поночка

Галатея.
Ці дівчатка ще шукають своїх господарів.

30 лайков

Козочки красивые. А я заметила на заднем плане шикарную собаню тоже очень красувую.

2 лайка

Да, это наша охранница Тая. :heart_eyes:

5 лайков

Гарні дівчата. :+1: А ще сподобалися простори навкруги… ми про таке можемо тільки мріяти, з усіх боків сусіди. :unamused:

2 лайка

У нас сусіди тільки влітку з’являлися на городах, а цьогоріч дуже багато занедбаних ділянок і багато будинків продається. :thinking:

1 лайк

Окотилася сьогодні підвечір наша Сара. Козлик — Сіріус Блек 50%Ан (чорний із срібними вушками) та козочка Софі.
Послід ще чекаємо. Але я трошки здоїла молозива бо вим’я дуже тверде було і гаряче. Здоїла грам 300 і Сара те молозиво залпом випила. А перед тим вона випила 5л підсолодженої теплої води. Це нормально? Вона не буде потім сама себе видоювати? У нас таке вперше, тому й питаю.

12 лайков

так

ні

Мої вітання ! :smiley: :+1: :rose: :rose: :rose:

1 лайк

Поздравляю с пополнением.Мамочке много молочка :rose:

1 лайк

Послід не відходить вже близько 4,5 години. Вже треба щось робити чи ще почекати?

Можно ещё не много подождать,

Вітаю з поповненням! :hugs: :smiling_face_with_three_hearts: Хай мамочка і дітки будуть здоровенькі і молочка побільше :hibiscus: :hibiscus: :hibiscus:

1 лайк

Я ВСЕМ СВОИМ ПОСЛЕ ОКОТА ПРЕДЛАГАЮ МОЛОЗИВО. даю дней 10-12, в основном пьют с великим удовольствием. Так делаю уже не первый год. Иногда потом сами отказываются, а в этом году камерунки у меня аж трусятся за молоком, хотя уже недели 2 не даю.

5 лайков

Пішла на визрівання Гауда із 21л молока. Випробувала нову форму форма— супер.

24 лайка

Красота! От весняне молоко 10% сиру дає, а осіннє до 15!

1 лайк

Поїхали мої дві козочки та козлик у нову домівку. Жінка їх так обіймала та цілувала. Видно, що любить тварин. Нехай ростуть та радують її. Обіцяла показувати їх фото.

18 лайков

Зварила сьогодні Качотту з горіхами. Зробила одну велику головку десь 2кг. Тепер цікаво яка на смак буде. :hugs:

3 лайка

Смачна буде! Я горіхи підсушую, тоді в сирі не цвітуть. А так люблять з горіхами всі.

2 лайка

Я теж на сковорідці підсушила.
Я давно збиралася цей сир зварити, але молока було мало. Тепер потихеньку розкручуюсь.

3 лайка

Ось таке чудо у нас народилося.

30 лайков