Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Натуль , только к мамке носи все время , что бы она от нее не отказалась.

1 лайк

Натуль,як там козочка?

:sleepy::sob: з маленькою більш- менш нормально. Сьогодні навіть сама стояла коли смоктала мамку, а от чорненьку, ту що була міцнішою знайшли сьогодні мертвою…ще теплою…Віталік навіть штучне дихання робив…і все марно…що…чому…як…

А чого? Може коза наступила? Зараз і на вулиці не холодно. Жалко,ну головне щоб з козою було все добре. Не бери дуже близько до серця,побережи своє здоров’я.

4 лайка

Натуль , жалко … Держись.

Не теряет тот , кто не держит хозяйство.

8 лайков

Да, я знаю…но обидно до слез. Но сегодня я дома, няньчусь. А завтра сына буду просить хоть в обед прийти и подкормить и проконтролировать что и как.

2 лайка

Нічого,в тебе ще будуть і кращі. А ну вище ніс,а то і в мене сльози виступили.

Сочувствую :worried: Наташ, очень жалко и обидно.

Та я не плачу…просто сумно. Відволікаюся в’язанням. Закінчила Віталіку светер, тепер собі почала в’язати.
А ще погода у нас жесть…дощ вже другу добу ллє.

6 лайков

Ох, співчував вам.
В мене два випадки таких було.
Перший раз знайшла козочку вже холодною, або коза, або замерзла-був мороз.
А другий раз знайшла козлика мертвого і біля нього другий з-під кози верещав, коза на нього просто вляглась, я вчасно мимо проходила-витянула.
В обох випадках мамкою була одна і та сама коза

4 лайка

Ната, сочувствую тебе, но от потерь никто не застрахован, всякое бывает.

Может всё-таки вторую козочку не оставлять с козой, а кормить самой из соски.

3 лайка

Всем привет. Ну что…моя козявка встает уже на ножки и даже немножко подросла. Сегодня утром даже отказалась принудительно сосать и животик был уже такой кругленький. Значит уже сама поела. И еще…вчера был второй день после окота и сдоила я 2 л. молока. Нормально.

А еще сегодня у меня еще одна первокоточка собралась рожать. Сын на хозяйстве.

18 лайков

Дасть Бог все буде добре!

6 лайков

Наташа все буде добре не хвилюйся.

4 лайка

Наша маленька козочка росте потихеньку, набирається сил, їсть вже сама й потихеньку ходить. Вирішила я її назвати Злата (не знаю чому), а чоловік обурився й питає чому я всіх кіз по- простецьки називаю (Зайка, Липа, Марта…)…ну я візьми і скажи…що нехай буде Монсерад :wink::stuck_out_tongue_winking_eye:…от це ім’я йому сподобалося…Приходжу сьогодні вранці я до козочок, беру у руки ту малявочку й кажу…я думала, що ти здохлик, а ти ціла Монсерад…чоловік ззаду ледве не впав зі сміху. :hahaha:

А Липа ще ніяк не народить…пробка почала у вівторок відходити. Ми її відсадили у окрему стайку і закрили. Бо коли у мене хтось народжує у сараї…так просто…не закритий, то всі кози тусуються на дворі у легкому шоці, але у сарай ніхто не заходить.

21 лайк

А я тільки подумала про тебе,а ти вже і написала.:grinning:Ну будемо ждать Липу.

2 лайка

У мене сьогодні голова пухне…дома шкандаль…:astonished: вранці вийшли, а козел наш, Тор, з вечора до ранку гуляє, а кози закриті у окремій загородці. Віталік дивиться, а козла немає…а він переліз (хоча для його розмірів це майже не можливо) у загородку до кіз…і о святий кунжут :face_with_raised_eyebrow: коза, Квітка, яка запущена на початку жовтня і чекала я її окоту на початку грудня…таке як погуляла в черговий раз (перед цим 01.11.18 теж вона гуляла). Що робиться з козами?
Вирішила на вихідних його таки відправити у ларь. Тепер тільки треба знайти різника, бо син його боїться різати.
Чоловік ругається, каже що кіз ми держимо для естетики (бо не дояться вже, і хто зна коли котитися будуть бо записувала я дати лише по тому, коли козел розламував загородку і гуляв із козами…ну і хто грязніший був). А я йому кажу, щоб зробив нормальні умови для утримання козла, щоб він не виламував нічого і коз до нього водили під наглядом, ось тоді він би мав право мені дорікати, а так всі питання до козла. :thinking:

27 лайков

Ой, якака знайома ситуейшн :crazy_face:
В розумінні мого чоловіка: повинні бути всі чемні, розуміти як себе правильно вести і нічого не ламати :upside_down_face:

8 лайков

Ага…а ще мій любить повиносити мені мозги монотонними роздумами на тему…а потім все добре…:dizzy_face:

4 лайка

А в моем хозяйстве я сбиваю загородки и козлам и козам. Тайсон конечно так щелкает возле коз, думаю если перепрьігнет будет всех насиловать. Муж уже спрашивал что мьі будем делать с двумя козлами. Прошу ждать до весньі, надеюсь найдем гарем для него.

3 лайка