EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Господарство "LAVVAL" ("ЛАВВАЛ")

(Iren) #41

Шви знімають з 9-го по 14-ий день, заживає гарно, шви можна і самим зняти, там не складно, але треба щоб лікар подивився, чи все гаразд, в нас трохи набряк був, наче сходить, після того як шви зняли, мазали якусь мазь, треба назву подивитись, але то не обов’язково. Нашій дівчинці 9-ть місяців, вона не гуляна, то й не знає ще, чи треба воно їй :face_with_hand_over_mouth:
Доречі, кішку, після операції, обов’язково треба вдягти в таку штуку:

в лікарнях і аптеках їх майже ніде нема, треба шити, ми арендували :slight_smile:
бо кицьки можуть себе вилизувати аж до внутрішніх органів :anguished:
Після операції, вони наче оклимали, але насправді, перші 2-3 доби, кішка в такому стані, на гору лізе добре, а як плигає, то може лапи поламати, треба догляд :face_with_head_bandage:

(Iren) #42

це у всіх так, наша теж під себе пішла, ми її на пелюшку котячу посадили, вона зразу її намочила.

(Инна) #43

Капец, с котами проще, полдня и все как бы, правда надо от других котов ограждать, чтобы не беспокоили.

(Iren) #44

Ми дівчата, більш тендітні :stuck_out_tongue_closed_eyes:

(Инна) #45

Интересовалась вопросом стерилизации кошек. Сейчас есть какой-то метод даже бесшовный, типа лапароскопии человеческой. Вот только не в курсе, только в Киеве, или может и у нас на окраинах есть. Но стоит дороже. По весне займусь поисками у нас в городе, жалко отдавать на большую полостную операцию.

(Iren) #46

Сейчас практикуют 3 способа, обычный с рассечением мышечной ткани, второй - боковой кажется, без рассечения мышечной ткани и так называемый лазер, самая дешевая и часто применяемая, первая, мы делали ее, учитывая количество животных, считаю ее оптимальной, если за животным в первые дни нормальный уход, она редко дает осложнения, да и цена на последнюю, значительно выше, а рубцы могут быть и внутренние, так что не верьте, что это совсем безопасно :wink:

(Iren) #47

Вчора, було дуже холодно, десь -18 :cold_face:
сьогодні тепліше, дівчата зранку побігли на двір, снігу багато, можна гратися
:stuck_out_tongue: підмерзли, просяться в хату:

Мамо, я Жулю вже вигуляла, дай щось смачненьке :yum:
Така краса на дворі, особливо кущі смородини мені подобаються, наче крижані наскрізь

Ще, в нас Тося сьогодні, вирішила перевірити, що воно таке біле надворі :roll_eyes: вибігла з хати, я не встигла ще зрозуміти що до чого, вийшла Ася, щось мякнула Тосі і та з великими очима, швиденько в хату побігла :joy: прикро, що сфотаграфувати не встигла :roll_eyes: от і не вір після цього, що вони вміють розмовляти і все розуміють :smiley: мабуть Ася їй сказала: йди, йди, будеш із собаками в будці, а не в тепленькому кошику ночувати :rofl: надурила, бо собаки теж в хаті сьогодні :relaxed:

(Галина) #48

шукайте волонтерів бездомних тварин у своєму регіоні, у нас у Львові можна безкоштовно стерилізувати, але треба стати на чергу і трохи схитрувати, не признатися що це ваша кішка, представити як приблуду чи підкидайлу.

(Наташа) #49

Ох не хочу хитрувати, будемо спасатись таблетками, а там побачимо. Дізнавалася вчора, у нас теж тисяча гривень.

(Iren) #50

А, можна, в них собі ще тваринку взяти :wink: допоможете врятувати якусь тваринку, вони і вам більш охоче допоможуть :wink:
Доречі, можна і себе як волонтера зареєструвати та допомогти місцевим тваринам, в неті є інфа як :wink:
Зараз холодно, тваринки, особливо маленькі, якщо їм не пощастило десь погрітися, можуть замерзнути, та і їжі їм в цей час більше треба, якщо є можливість, допогайте їм, вам до карми зарахується :stuck_out_tongue_winking_eye:

(Iren) #51

Ой, тільки не ліки :worried: вони повільно вбивають тварину, краще збрехати волонтерам, ніж травити власноруч :unamused:
До того ж, ви можете їм правду сказати, що вам просто дуже дорого всіх своїв кішок стерелізувати, вони можуть запропонувати вам, наприклад на ціну однієї операції, купити їх тваринам їжі, або ліків, бо їм утримання також дорого коштує, а так і ви добру справу зробите і вони вам віддячять поставив в чергу :wink:
Тваринки, в притулку, можуть роками чекати собі господаря:

це моє фото, як же мені всіх їх шкода, а ще більше, тих, які в мороз надворі :frowning:

(Галина) #52

Ірина, не повірете, не хочуть давати як почують що кітка буде не хатня, всі хочуть щоб жила на канапі. Мій Рижик попав до мене через олх , він народився і виріс на дачі, харчувався сам, до свободи привик, шастає невідомо де тепер після перших гульок, приходить рідко. Зараз діти принесли знову котика, так він зовсім хатній, боюсь щоб біля кіз не простудився зара, треба буде літом каструвати і до сараю привчати поступово. Отака пригода в мене з котами.

(Марина) #53

все мои кошки живут сарай-улица, в хату никто не заходит. У меня к ним практическое отношение - они должны ловит мышей а не спать на диванчике.

(Iren) #54

Моя думка з цього приводу: якщо тварина вже ваша, і ви робите все щоб їй було добре, то байдуже на канапі чи на сіні вона живе, аби і їй і вам добре було :wink: а ті хто віддають, теж хочуть щоб тварині добре було, але в їх розумінні добре може бути, тільки на канапі, то пообіцяйте їм, що канапа буде :stuck_out_tongue:

(Галина) #55

та наразі на двох котах зупинюся, планую скаструвати обох.

(Iren) #56

мої кішки, хатні тільки до весни, поки ремонт іде, потім будуть жити в своїй хатці :stuck_out_tongue_winking_eye: ми вже з чоловіком домовились, на терасі засклити стінку, та зробити їм вільний вхід на терасу де чоловік їм будиночок збудує, і тепленько і затишок :hugs: собакам вольєр зробити хочемо, з тепленькою будою :blush:
В хаті не хочу тварин, шерсть в їжі не моя улюблена приправа :stuck_out_tongue_closed_eyes:

(Oksana) #57

У нас точно такой же только мальчик :slightly_smiling_face:

(Инна) #58

Моя дочка тоже так шутит, про приправу :joy:

(Iren) #59

В неї братик є, копія, часом не він? :slight_smile:

(Iren) #60

От як дізнатися, що люблять їсти ваші тварини? :roll_eyes: впустити це на підлогу :stuck_out_tongue_closed_eyes: чоловік дзвонить, в голосі хвилювання: я впустив бублик на підлогу, кішки його вкрали, та затягли за меблі, тепер всі втрьох там сидять, мабуть їдять його, їм погано не стане? :fearful: :laughing: кажу: треба швидко їх рятувати! :scream: :joy: в нього паніка, що робити? :astonished: кажу: піди ще собакам дай по бублику, бо так не чесно, кішкам дав смаколика, а собакам, ні :stuck_out_tongue_closed_eyes: сподіваюсь чоловік не образився :grin:
Ой, Інна, а чого це я Вам відповіла? :roll_eyes: