Господарство "LAVVAL" ("ЛАВВАЛ")

Ира, ну вы юмористка :joy: сижу читаю и умираю со смеху! :hahaha:
А ещё по поводу лакомств )) у меня коты с новогоднего стола на следующий день стащили соленые огурчики :grinning: видно тоже пьянка была своя :laughing: Вот так и подумай чем им угодить…

5 лайков

То я сама винна :grin: чоловік якось хотів собакам хліба дати, бачив в селі, що собакам хліб дають, а я його налякала, що хліб їм не можна, тільки корм, бо він збалансований, та інколи кістку, чи м’ясо, як смаколики, от він за кішок і злякався, бо то навіть не хліб, а БУБЛИК! :scream: Ой, як страшно :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Колись, ще в школі, моя однокласниця розповідала, що вони влітку якось закрили кота на балконі, на три! дні, вони десь поїхали, і не звернули уваги що кота десь нема, приїхали, а той моркву з мішка поїв, картоплю пробував, не сподобалось мабуть :grin: так той кіт, потім при нагоді, сам тікав на балкон і зразу в мішок ліз, то вони вже самі пильнувати почали, аби не закрити його там :joy:

8 лайков

Где-то читала, что котам и собакам дают тертую морковку.

1 лайк

Тому й мити не треба було, так їв :grin:

1 лайк

Я отваривала на “шубу” овощи и осталась морквинка и бурячок, забыла убрать в холодильник, так утром обнаружила махонький кусочек морковки – кошка не подужала :laughing: а так слопала

2 лайка

Тааак, на що ви мене штовхаєте? :joy:
Може своїм морквину підкинути? :roll_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Подивитися що буде? Особливо на реакцію чоловіка :laughing: це ж навіть не бублик :joy:

1 лайк

А у мене після нового року була історія. Дістала пекетик фаршу з морозилки, внуки замовили пельмені. Ну зварила, поїли, залишилось кусочок тіста і жменька фаршу. Доліпила ті пельмені, а місця в холодильнику нема. На вулиці мороз, я ті пельмені на досточку і винесла на столик на веранді, зверху накрила мискою. Ще звечора попробувала - не замерзли, а рано - рано все на місці, а пельменів тільки 7 залишилось. Прийшлось зварити їх собачці, дякував. А чоловік сміється, ти, каже, сусідських котів потравила сирим тістом. Ввечері здоровенний котяра прийшов у гості і верещить,( у нас киця, видно її гукає, гормони грають), а чоловік все приказує - он у кота живіт болить, дай йому таблетку з куском м"яса.

10 лайков

Ой, нагадали :laughing:
Знайома розповідала, як в селі її подружка заміж виходила, цілий тиждень до весілля їжу готували, в останній день, холодцю наварили, наніч винесли в сіні (це кінець осіні був, холодні ночі), потомилися, спати вже запівніч полягали, да так спали, що й не чули нічого, а ранком :scream: трохи весілля не скасували :astonished: миски порожні, та повний двір слідів собачих, в них була собака, на цепку, дотягнутись до холодцю вона ніяк не могла, виявилось, що в їх собаки гульки почалися, сусідський собака увірвався та прибіг на побачення, але йому так холодцем пахло, що він ускочив в причинені та не замкнуті сіни (забули замкнути, прикрили тільки) і по всіх мисках пробіг, так нажерся що вже біля своєї буди блював від переїдання, так і зрозуміли хто нашкодив :smirk:
Весілля відгуляли, а за наречену, ще довго казали, що холодцю не вгледіла :laughing:

7 лайков

Сфоткаю покажу…нам девочку такую надо,чтоб ещё одного мальчика получить,это получается метис бриара,или бородатики…умнее многих людей…проверено что раз,их отличие от других,находить выход из любых безвыходных ситуаций…

1 лайк

У меня на странице ,Санькин дворик, есть с начала,перекидывать сюда не буду ,поскольку просят место копиями не занимать на форуме :wink:

1 лайк

Ми свою стерелізувати хочемо, в неї доречі, є сестричка, вона ще шукає собі хату :wink: на вигляд схожа, але сіренька :slight_smile:
А, те що розумна дуже, це точно, я й не думала що собаки такі розумні бувають :hugs:

1 лайк

А девочку фото можно. :wink:

Давайте номер в лічку, я Вам в Вайбер кину :wink:

Коли кішки в стаї, їм байдуже на яку їжу охоту вести :laughing: але як! вони це роблять :laughing:


Вони збагнули, що як Тося їсти просить, то їй завжди зразу дають, а заразом і їм, бо вона найменша, як пискне своїм дитячим голосочком, ну от як тут встояти? :hugs: а дівчата старші, як просять, то трохи й почекати можуть… :stuck_out_tongue_closed_eyes: до того ж, сухий корм в них, завжди є, а Тося паштет котячий, та м’які корми більше їсть, дівчата зрозуміли, що як Тося їсти просить, то буде щось смачненьке :stuck_out_tongue_winking_eye: навчилися, її за їжею засилати :laughing: вона так тихенько їсточки просить, а ці дві (на фото) за рогом сидять, чекають що їм Тося вполює :laughing: впіймала я їх замцією справою не вперше, але зрозуміла що до чого, після того, як Тося, яка так жалібно їсти просила, довела мене до мисок, де дівчата зразу на їжу накинулися, а Тося навіть не скуштувавши, побігла м’ячиком бавитись :roll_eyes: :laughing: дитина ще :hugs: таку охоту з засідкою розсекретила :laughing: от як вони до цього допетрали? :joy:

20 лайков

Ой, господар, господарочку,
Пусти в хату Меланочку,
Меланочка чисто ходить,
Нічого в хаті не пошкодить.
Як пошкодить, то помиє,
Їсти зварить та й накриє.
Добрий вечір!Щедрий вечір
Добрим людям на здоров’я.

5 лайков

6 лайков

Така гарна погода, морозець та сонечко :hugs:
Дівчат насилу на двір погуляти з хати випхала :laughing:


Добре хоч чоловік не бачив, як Мишка назад забігти хотіла :joy: і це кішка жила на вулиці, ага так зразу й видно :joy: вона двері відчинити хотіла, знає що треба якось їх відчинити щоб всередину потрапити, то вона їх покусала, подряпала стіну біля дверей, навіть головою бадати пробувала :laughing: і все це, під таке жалібне нявчання, наче їй роблять щось :rofl: навіть собаки, на неї, що на дурну дивились :laughing: я так сфотать хотіла, так телефон в хаті, а я надворі, в дверях Мишка казиться :rofl: потім її попустило, що то було, мабуть вона сама незрозуміла :joy: і це вулична кішка… боїться вулиці… чи може, боїться що я її назад завезу, вулиця в неї, мабуть з минулою домівкою асоциюється :thinking:

17 лайков

Поки кішки гуляли, вирішила я, собак сьогодні тепленьким нагодувати, а то все корм, та корм :laughing: зварила їм каші, з яйцем та м’ясцем :yum: наклала в миски, та поставила трохи щоб охололо на буду у собак, чую собаки так жалібно скулити почали, вихожу, що я бачу :joy: кішки з мисок їдять, байдуже що гаряче, а собаки знизу облизуються, бо розуміють шо то їх їжа, а дістатися невзмозі :joy: вимушена була, ще одну миску накласти, так всіх заразом і нагодувала :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Оце думаю собі, поки в мене нема кози, може поїхати десь з козеням побавитись :thinking: лютий, це саме час коли більшість кіз народжує… а потім здоровий глузд бере гору і каже: ти як грати починаєш, потім з рук не впустиш, так козеня додому і притягнеш :joy:

7 лайков

Ира, обов’язково необхідне козеня. Виростите для себе козу.
Коли я ходила в 5-6 клас, тато купив козу Галю (чорна, рогата) і вона народила козеня зимою, ми забрали його в дім, поставили йому коробку з сіном біля груби. Через декілька годин козеня вже стрибало по дивані і бігало по хаті.

3 лайка

А у мене дитячі спогади.зв.язані з козою.неприємні. Колись .коли мені було ще років 10 .батькам родичі подарували козу.Звати її було Мадлєн. Пам.ятаю.що була велика (а може то ми були маленькі).біла .з здоровецькими рогами.якими при нагоді старалась надавати штурханів нам з сестрою або придавити до стіни. Кошмар дєтства :grimacing:
Коли когось з нас.а частіше мене.бо я була старша .посилали забрати козу з прив.язі додому. то ішли .як на казнь.Головним завданням було встигнути висмикнути прикорня. коли коли коза була в самій дальній точці і встигнути прибігти додому першою :grin:.
Пам.ятаю.як зараз. Біжиш з усих сил. оглядаєшся.дожене.чи ні …бо як дожене.то на ходу влупить під зад :fearful:…а ще треба й під ноги дивитись.щоб не впасти…бо тоді точно дожене …Вскакуєш у двір і зразу дрожащими руками закриваєш хвіртку… ззаду шпарко прибуває Мадлєн і …ГАГАХ!..голосно підпирає ту нещасну хвіртку рогами. Добре. що вона була металева і все витримувала. А може й погано.бо деревяну коза б пару раз розвалила і нас не посилали б її забирать :smile:

11 лайков