Господарство "LAVVAL" ("ЛАВВАЛ")

Поздравляю с открытием странички :tulip::blossom::rose: и с наступившими праздниками :snowman_with_snow::christmas_tree:

1 лайк

От ми думаємо, це так важко, коли вперше заводиш тваринку, а як їй? :roll_eyes: :laughing:
От ми думаємо, що не вміємо доїти козу, а що вона про нас думає? :laughing:
Ой, як же їм з нами важко :joy:

3 лайка

Ой Ира, лучше не знать! :grinning: :laughing:

2 лайка

Вітаю в Козляндії!
І запрошую до нас на сторінку!
Ферма-майстерня #NaDesni

2 лайка

Та ви не можете собі уявити, як вони, тваринки, між собою тих хазяїв “обсмоктують” … “та і руки у них не з того місця”, " та й пересолила", “а вона ж сухарика пожаліла”, " а педікюр робе - ножиць ніколи в руках не тримала", “а озабоченність у них яка - під хвости усім так і заглядають, божевільні” і так далі.

Да-да, так и происходит :rofl: :wink:

С открытием странички! Успехов вам и вашему хозяйству и …хороших тёплых мыслей!!! :hugs: :bouquet:

14 лайков

Я така рада, що ми одночасно завели і котів і собак, що вони дружать, бо вже двоє з наших сусідів, не можуть собі дозволити кицьку, бо собаки виросли і рвуть котів :persevere: а наші, тільки облизують одне одного :laughing: чи то так приміряються? :face_with_raised_eyebrow: :grin:
А, в нас поле майже, мишей повно, а інколи і пацюки бігають, от як тут без кішки? Труять звісно, мишей, але вони встигають шкоди наробити, а в нас мишоловки ростуть, ну я звісно сподіваюсь на це :laughing: бо пузяки як в колобків :stuck_out_tongue_closed_eyes: але ми ростемо, тому багатенько їмо, спимо і граємось :kissing_heart:

2 лайка

Наші дівчатка виховані, в лоток ходять, якось лишились їх на чоловіка, приїхала, лоток повний, а поруч купа накладена :scream: він зразу: хто це наробив? Зараз накажу! :angry: я йому кажу: так, накажи, себе. Бо як їм в лоток зробити справи, як він повний? Заспокоївся, тепер як що кішки зроблять, питає, чому вони це зробили? Бо які умови ми створюємо, такий і результат отримуємо :wink: як не хочеш щоб шкоди робили, то не створюй умови для цієї шкоди :wink:
Тепер у нас, два лотки, на всяк випадок :slight_smile:

8 лайков

С открытием странички :rose:
И с праздничками :christmas_tree::fireworks::tada::confetti_ball::sparkles::gift::christmas_tree:

1 лайк

А коза думає, що вона від мене хоче, чому до мене пристає, бігає за мною з відром (в мене було так з першоокоткою).

1 лайк

В мене кіз поки що нема :face_with_raised_eyebrow: я на кицьках тренуюсь :stuck_out_tongue_closed_eyes: так навіть вони, малі, а такі різні всі :roll_eyes: дала їсти, Ася та Мишка печінку нямкають, а Тося сидить, дивитися на них, на мене, на миску, та починає мякати: мамо, дай їсти, бо в мене нема їжі, тільки щось несмачне, от би сметани, чи творогу… :roll_eyes: :relaxed: вона в нас молочна душа :kissing_heart: сиділа, сиділа, бачу вже плямкає печінку, та ще й гарчить на інших, бо вони своє вже з’їли :laughing: взагалі, ми їм не даємо гарчати одна на одну, спочатку було, зараз навіть за їжу не гарчать, а тут пізно схопилася їсти :laughing:


Асіна кішка :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Це Тося прибігла жалітися Асє, коли вперше Мишку побачила :rofl:

17 лайков

image С пополнением Вас и с новосельем.Заходите в гости поболтаем!Рада знакомству!

2 лайка

Гратися через плівку, так цікаво :laughing: а Тосі, ще й не так страшно :joy: бо Мишка велика, та їй до Тосі байдуже, а от Тося з переляку, на неї все гирчала, аж поки недопетрала, що з нею гратися можна :stuck_out_tongue_closed_eyes:



Мишка, аж допоки ми її не стерелізували, до кішок спати не йшла, вона вулична була, тож їй на нашому будівництві добре :grin: як надворі :smile: є дошки, можна заховатись, от вона і знайшла собі місце під стелею, все видно, та ніхто не чіпає :joy: а після операції, сама! полізла в кошик до дівчаток, бачили б ви очі Тосі :rofl: яка на той час була у кошику :face_with_hand_over_mouth: вона і так Мишку, чудовиськом вважала, навіть Асі жалілась як бачила її, а тут… :laughing: тепер часто, втрьох дирчать в кошику :joy: чоловік каже на них - вулик :rofl: а, ще, що Мишка під наркозом розкрила свої потаємні бажання :face_with_hand_over_mouth: бо давно вже хотіла до дівчат, а ті не дуже її приймати хотіли, особливо Тося, як найменша, а тепер ми дружити намагаємось, та навіть гратися :face_with_hand_over_mouth:

13 лайков

Ірен, скажіть будь ласка скільки коштує стерилізація кіці? Думаю своїх стерилізувати, у нас чотири дівчинки.

Дуже по-різному, в середньому 600-800 грн., бувають акції, в приватних 1000 грн., але воно того варте, це тварині життя подовжує, бо організм не виснажуєтся, а господарів позбавляє необхідності щось робити з кошенятами :wink: доречі, собаку десь на 200грн.дорожче, але як на мене, дівчатка більш вірніші, і тому їх варто тримати :wink:

5 лайков

Дякую за інформацію. Думала трішечки дешевше, на чотири накладно вийде.

В Днепре 300 грн. А кота 250 было, может в других районах другие цены, не знаю.

3 лайка

Ну це нормально. Ми в Сумах, завтра спитаю.

1 лайк

Как кошка отходит от наркоза, долго заживает? Читала ,что и после стерилизации могут быть проявления охоты, т.к. в мозге что-то продолжает вырабатываться.

І ще, кішку можна майже в будь якому віці стерелізувати, але вона має бути вже сформована, десь після 6-го місяця, та не під час гульки, а от собаку, краще, після першої “течки”, бо до того якщо стерелізувати, може початись нетримання, це мені в двох лікарнях сказали :wink:
Доречі, якщо є потреба стерелізувати тварину не власну, є волонтери, в державній лікарні, таку тварину стерілізувати можуть безкоштовно та повернуть її на місце її проживання, або знайдуть їй господарів, ми так кішку що в місті в дворі живе стерелізували, бо по два рази на рік кошенят приводила, кішка гарна, але кошенят дуже багато було, всі по селах набрали, тож треба було щось робити :roll_eyes:

4 лайка

Я котика кастрировала, так он , когда отходил от наркоза, бедный, уписялся, потом все нормально стало. Характер стал лучше.

2 лайка