Фасоль белая крупная 2018 года и прошлогодние нут с "лынтой"

Галино, я тичну квасолю садовлю попід огорожею, ще на мотузках, які прив"язуємо попід низькими будівлями з одного боку а з другого -до палиць, встромлених у землю. Звісно, там, де не обскубуть кури-кози. тоді росте і цвіте до морозів. Виходить і тінь у спеку і гарно пахне цвіт і завжди зелені стручки перед носом,) якщо треба швиденько нарвать свіжої. Попід сіткою теж гарно плететься,але восени тоді доводиться поморочиться обдираючи зелене бадилля з сітки. Але займає мало місця і менше мороки з полоттям-пропиванням. Бадилля з"їдають кози разом з недозрілими стручками навперегінки ). А “піхоту” і горох теж вкидаємо в кущі картоплі, як садимо картоплю. По дві квасолини в кущ. І удобрення . квасоля тримається на картопляному бадиллі та не гниє.
А “линта” у нас чечевиця. Люблю її у всіх видах. У рядки чечевиці вкидаю зрідка но соняшниковій насінині. Гарно ростуть разом. Зайві стебла соняхів вириваються на смакоту для кіз, а ті, що треба теж обриваються з листя і поступово головки. В результаті чечевиця-линта тримається на обдертих палицях соняшника висотою до 2-х метрів. Соняшник не впаде під вагою, бо тримає корінь, а линта росте аж поки їй набридне). Пожовклу линту гарно зривать по рядках на досушування, а грубі стебла просто зрубуєм лопатою при землі-доїдають кози. Ну, ось і нафлудила, вибачайте, дівчата(.

5 лайков

НЕМАРТА ДОБРЫЙ ВЕЧЕР! Я НАВЕРНО ОПОЗДАЛ, ВСЯ ЛЫНТА КОНЧИЛАСЬ :(.
ЕСЛИ ЕЩЕ НЕТ, ХОЧУ У ВАС КУПИТЬ 3 КГ. ЖДУ ОТВЕТА!
ВЛАДИМИР. МОЙ ТЕЛ 0682530816.[quote=“Hemapta, post:1, topic:23500, full:true”]
Вот, собственно вся инфа уместилась в заголовке, что ещё можно о фасоли сказать. Фасоль как фасоль.

лынта (так у нас её называют) по 40 грн./кг.

[/quote]

За два года может и кончилась :slight_smile:

Не поверите, у нормальных хозяек, может давно бы уже кончилась, но я такой шустрый продавец, что весь прошлогодний урожай стоит не распроданный.
Есть в наличии 15-20 кг.

3 лайка

У вас и фасоль с нутом остались в продаже?

1 лайк

Люда, что-то мне тоже захотелось что-то из перечисленного заказать :slight_smile:
Может заодно ещё что осталось. Отзовитесь.

остались только белая фасоль (немножко) и лынта (чувствую, что это не литературное название, но как правильно - не знаю, в некоторых селах ещё зовут “лынтыцей”)

Мы называем горох лопатковый, выращиваем всегда много, как и нута … очень любим готовить разные блюда с этими горохами :yum:

1 лайк

Я бы этой лынты взяла на пробу пару-тройку килограмм.