дивна хвороба

Прошу вашої допомого!!!01,04 Ми придбали англо-нубійську козу первістку.Так як до цього часу з козами не мали справ…на вигляд все було окей…За кілька днів насторожило те,що ноги по коліна ніби в какашках,хоча вона у нас живе на грубій підстилці з соломи і всі продукти життєдіяльності вчасно прибираються.У попередніх господарів близько 10 кіз і всі живуть в дерев яному загоні без підстилки, в ньому мокро і сиро…Ми з чоловік схопили її за ноги а вони нвби в наростах і в ранках а в міжкопитній щілині теж ранки… Я розвела марганцівку і так кілька днів мила і просушувала…Викликали ветеринара,він глянув і сказав що не знає що це…Я прочитала багато статей почала оброляти бетадином ,а тепер вже 4 дні Чемі спреєм,Коза чухається…її турбують ноги і на вимені теж є такі лусочки…я обробляю їх маззю Доярочка(стало краще).Благаю поможіть,шкода тварини,я б вже її повернула,але згадую як вони там жили і не можу її зрадити…:disappointed_relieved:ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ ХТО ВІДГУКНЕТЬСЯ.Фото спробую загрузити

5 лайков

По описанию похоже на грибковое заболевание.

В идеале нужно вызвать ветврача чтоб сделал соскоб и отвез в лабораторию на анализ, а потом назначил соответствующее лечение.

Ели такой возможности нету, купите в обычной аптеке ламизил спрей и обработайте соласно инструкции, если грибок то поможет. Или в ветаптеке зоомиколь купите, тоже согласно инструкции обработайте.

Если не поможет, нужна лабораторная диагностика соскоба кожи, возможно это и не грибок, а клещ подкожный, а может и то и другое.

8 лайков

Наталя , Вы поспешили отправить фото , оно не успело загрузится.

Помню что в таких случаях как у вашей козы , Оля наш форумный ветеринар советует поднимать козе иммунитет. Ей явно не хватает витаминов. Купите универсальный Рояловский блок-лизунец , там есть много чего , у меня его козы первым слизывают.

2 лайка

Загрузка 20190415_103137[1].jpg

а спреєм Чемі вже не обробляти і чи можна дати їй антигістамінне

Спробуйте поколоти Івермектин - схоже на паразитарне.

4 лайка

а як його колоти…купила Бровермектин 10,0 підкажіть будь ласочка