Бельмо у козы на глазу

Добрый день, заливала козочке в глаз мастифорт. Мазь довольно жидкая применяется при маститах, но помогает при травмах глаза тоже. Нам помогло. Недавно еще одна козочка травмировала глаз, применяли мамифорт (аналог). Помогло. Покупали в вет.авптеке.

3 лайка

Так выглядят.


image

1 лайк

От травматмчемкого бельма отлично помогает корнерегель, человеческая аптека. Проверенно лично на моем стаде не один раз и не один год. Капать по инструкции.
Если глаз закисает мутной слезой, то сначала окситетрациклиновую глазную мазь ветеринарную, после неё через пол часа корнерегель. Мазь 2 раза в сутки, гель 4 раза. Смотря по силе травмы, период лечения разный. Тертациклиновая обычно 3-5 дней, корнерегель до полного схожления бельма. Неделя - две.

6 лайков

Спасибо, буду иметь ввиду. Пока постараюсь лечить средствами для глаз

1 лайк

Спасибо, поехала в аптеку🙂
Глаз не закисает совсем, наполовину открыт. Меня волнует бельмо, знаю, если профукать, то так и останется

2 лайка

В прошлом году от бельма перепробовала много средств, помог “корнерегель”.

2 лайка

Спасибо! В аптеке не было, завтра во Франковск еду, там точно куплю

Берите сразу несколько тюбиков, два точно. Он не всегда бывает, может надо и заказывать. Одного может не хватить на лечение. У нас теперь запас всегда лежит дома новый. Чем раньше начнёшь капать, тем меньше бельмо и быстрее лечение (и меньше геля надо, одна экономия в целом)

1 лайк

Купила даже в Яремче, крохотная туба за 200гр

Такая цена и есть. Он ранее и по 310 бывал, потом подешевел. 180-240 у нас , смотря где. Тюбик 5 грамм.
Но он реально спасает глаз от бельма и слепоты. Думаю, того стоит…

4 лайка

Да, стоит! Уже на 2-й день глаз открылся полностью, а на 3-й стала пелена попрозрачней. Значит, еще куплю. В аптеке в Яремче большой ассортимент, курорт как ни как :slight_smile:

3 лайка

Отчитываюсь: На 7 день, белая пелена сошла прилично, можно сказать, стало в 3 раза меньше. Мажу только корнерегелем. Удобно закладывать за веко, козюля привыкла уже. Первые дни хотела копытом почесать, а теперь никакой реакции и даже стоит спокойно, когда закладываю. Я выдавливаю каплю на палец, оттягиваю веко и не касаясь роговицы вытираю палец об край века. Глаз закрывается и все размазывается. Божечки, когда-то заканчивала курсы оптометрии, а вот где пригодилось…

14 лайков

Доброго дня. Зафіксую тут призначене лікування ветлікарем для нашої малої козочки. Бо коли з порад вище почали шукати корнегель, в аптеці сказали,що більше не возять її… може зараз вже змінилося… але на той момент її по всьому Львові у продажу не було.
Потім за той сезон на фейсбуці часто запитували, що робити в таких випадках, теж пам’ятаю корнегель не знаходили, то я писала призначений нам курс… може то і не добре так…але коли людина взагалі не знає що робити…а лікування в цьому випадку мало хороший результат, то записала. Чотири випадки більма з цим призначенням було проліковано.

Ось по дням такий вигляд мало очко.

Порадив ветлікар:
Купити Цукрову пудру дуже дрібного помелу. А краще,самій зробити пудру. Бо в магазинній додають крохмаль. Самій без кавомолки можна так:
В плотній тканинний мішечок , декілька шарів зробити, накласти ложку цукру, побити молотком…потім пересіяти на дуже дрібне сито.
Береш клаптик паперу, кладеш щипку пудри,Робиш з паперу трубочку, бінокль типу, хтось допомагати повинен, хай дуже фіксує голову козі, а хтось ту пудру дмухає у око козі, близько до ока направляє трубочку і з усієї сили,щоб швидко вилетіла і прилипла в око. Вдвох то краще робити.
Око повіко теж зафіксувати пальцями,щоб не закрила око коли дмухнеш.
Так робити не менше трьох раз,краще 5-6 на добу. Вет сказав, що зменшує наче тиск у оці пудра(/глюкоза)
Пудру я сама робила…як маєте можливість краще самі зробіть…бо я спершу куповану дула…і очко залипало…бо крохмаль намокав.

Препарати.
Була оксітетрациклінова очна мазь. Три рази на добу у частину сльозника закладати.
Хвилин через 20 краплі очні…
І через 20 ще одні очні… обидві в людській аптеці купити.
Краплі людські: тауфон та тиотриазолин.
Краплі купити ще з вет аптеки, комбіхелс.
Їх крапати після курсу оксітетрацикліну, пять-шість днів.
Закінчуєте оксітетрац. І на наступний день починаєте днів п’ять,сім капати…

Це у тому випадку,якщо ніяких зрушень в кращу сторону не буде за ті п’ять днів оксітетрац.мазі.
Тауфон і тиотриазолин можна капати ще тиждень два… У моєї весь курс пройшли всіх мазючок і крапель…і тільки під кінець лікування побачилось прояснення… вже надію втратили…а воно… хоп! І все почало прояснятися у очку. Краплі тауфон і той триазолін крапала ще два тижні.
Десь через місяць було трошки мутненьке. Через три місяці і сліду не має.

На фото,де третій день, то око настільки набрякло,як водою налилося,вона його закрити навіть не могла, спала з відкритим повіком.

6 лайков