Аукцион племенных животных на Агро-2018

В рамках 30-ї міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» таспеціалізованої виставки «Animal’EX» відбудеться перший український Аукціон племінних тварин.
Сьогодні дедалі більше українських господарств знову звертають увагу на тваринницький напрямок. Адже сільське господарство, і в тому числі рослинництво, не може бути повноцінним без тваринництва. Вітчизняні аграрії з кожним роком переконуються в тому, що і ферми можуть давати високу рентабельність, але для цього слід використовувати найсучасніші технології.
Першочергової ваги набуває правильний підбір племінного генофонду худоби. Втім, цей ринок в Україні сьогодні лишень починає розвиватися і далебі не завжди можна придбати породистий молодняк худоби та птиці. Перший український Аукціон племінних тварин, покликаний допомогти всім бажаючим започаткувати та розвинути власний тваринницький бізнес. Тут можна придбати тварин саме тієї породи, яку Ви або Ваші консультанти вважаєте найбільш рентабельною для розведення у Вашому регіоні.
Кожен відвідувач отримає можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід. Серед лотів Аукціону затребувані породи овець, такі як романівська, асканійська, тексель, дорпер, эдильбаївска, алтайська, решетилівська та альпійська, зааненська, ангорська, німецькі бурські, оренбурзька, англо-нубійська породи кіз.

Дата проведення Аукціону племінних тварин: 8 червня
Місце проведення: Тент Б, біля павільйону 10
Торги триватимуть з 10:00 до 17:00
Контакти для участі:+38044 220 11 45, manager@agroexpo.com.ua

12 лайков

ламанчей знову обійшли стороною… все … не поїду тепер. :frowning::weary:

1 лайк

Интересно, кто поставщик животных? И можно ли до торгов посмотреть на выставляемых? Будут ли к животным документы - племенные свидетельства?

4 лайка

Ничего поэтому поводу не могу написать, я просто скопировала информацию из фб, может можно связаться с устроителями и выставить своих животных?

1 лайк

Посмотрела сайт агроэкспо, там по поводу животных тоже нет никакой информации.

1 лайк

Я так понимаю, что это Киев. А адрес какой? Хоть и живу в Киеве, но понятия не имею, где находится выставка Агроэкспо.

На территории НК “Экспоцентр Украины”, пр. Ак. Глушкова, 1.

http://www.agroexpo.in.ua/ - официальный сайт.
Написала им письмо для разъяснений. Ждем ответ.

4 лайка

Эта выставка проходит в начале июня каждого года на ВДНХ. Животных и птицы там было не много. Мы там декоративных фазанов покупали. Были производители ветпрепаратов, кормов, изготовители всяких поилок, кормушек и пр. Для фермерских хозяйств было различное оборудование, но я не интересовалась. Техника для сельхозпроизводителей производит огромное впечатление и на взрослых и на детей. А ещё там есть зоопарк, где можно посмотреть на камерунский коз в том числе.

6 лайков

Очень полный и лаконичный ответ пришел от устроителей выставки.

Цитирую:
" Доброго дня.

Прошу зателефонувати за даним номером: [044 220-11-45]"

8 лайков

Нужно будет поехать посмотреть

2 лайка

Кто-нибудь ездил? Интересно, что ж там за животные были.

7 лайков

Я просто на виставке била. Били кози Зинки. Красивий. И овечек много било.( Ссори на телефоне нет рос. раскладки)

4 лайка