Xxvii Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015»

3-6 червня 2015 відбудеться XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015» , яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років.

«АГРО» - найбільша агропромислова виставка СНГ і Східної Європи, найважливіший загальнодержавний захід в АПК України.

«АГРО» - це:
• понад 900 учасників з 16 країн в 2014
• найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів, серед яких перші особи держави, керівництво АПК всіх регіонів України, топ-менеджери та фахівці підприємств АПК
• найефективніший засіб виходу на український аграрний ринок

В рамках «АГРО-2015» відбудуться спеціалізовані виставки:

Оборудование и технологии для газового, жидкого и твердого биотоплива. Котлы и когенерационные установки. Сырье для изготовления биотоплива.
«ЕкспоАгроТех»
Агротехніка і запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. Агротранспорт. Агробудівництво. Вимірювальне обладнання.
детальніше
«Hi-Tech АГРО»
GPS і GIS технології. Точне землеробство. Автоматизація. Управління підприємством АПК. Енергетика.
детальніше
«Біопаливо»
Обладнання та технології для газового, рідкого та твердого біопалива. Котли та когенераційні установки. Сировина для виготовлення біопалива.
детальніше
«ANІMAL`EX»
Будівництво, реконструкція споруд для худоби і птиці. Ветеринарія. Генетика. Екологічно чисті продукти і технології. Кормова промисловість. Лабораторне та вимірювальне обладнання. Обладнання для утримання худоби та птиці. Птахівництво. Тваринництво. Утилізація.
детальніше
«Рослинництво і агрохімія»
Агротехніка для рослинництва. Агрохімія. Екологічно чисті продукти і технології. Присадибне господарство, садівництво, городництво. Рослинництво. Теплиці.
детальніше
«ORGANIC» та дегустаційне шоу «СМАК ОРГАНІКУ»
Технології виробництва органічної продукції. Виробники органічної продукції. Сертифіковані органічні продукти харчування та напої. Органічне дитяче харчування. Органічне насіння. Еко-упаковка. Еко-добрива. Еко-корми. Органічна косметика та продукти гігієни.
детальніше
«AGRO BUILD-EXPO»
Будівництво в АПК
детальніше
«FISHEXPO»
Обладнання для промислового рибництва. Обладнання для утримання водойм. Корми. Обладнання для переробки та зберігання. Рибопосадковий матеріал. Рибгоспи.
детальніше
«ЕквіСвіт»
Розведення коней. Кінний спорт.
«СВІТ ВИНА»
Виноробство

http://www.agroexpo.com.ua/Ukr/Main.php

2 лайка

4 лайка