Алабай погано їсть.

Доброго дня!
Порадьте можливо хтось стикався!
Алабай-хлопець,6 років.
Пару днів став пасивно-неактивним.
Раціон-каша ячка,кістки свинячі проварені.Чоловік добавляє сіль трошки,жир для присмаку,пару днів добавив в раціон цибулю.
Вода стоїть чиста,свіжа.
Кал-нормальний.
Другий день не з апетитом взагалі…а так в гарні часи-збиває з ніг.
Що порадите?

перша ознака піроплазмозу (кліщ) - поганий апетіт. та млявість. особисто я одразу вколола б Азідін.

5 лайков

Якщо це не кліщ.
Цей препарат ненашкодить?

ні, не нашкодить, нв інструкції написано -для лікування та профілатики

1 лайк

тільки колоти треба якможна раніше, кожна година зволікання призводить до непоправних наслідків

2 лайка

Міряйте температуру , якщо кліщь , вона повишена. Слизові оболонки блідніші ніж в здорового , та моча стає темна. Послідкуйте. Але останні дві ознаки будуть не в першу добу. Температура і млявість , відсутність аппетиту , це перші ознаки. Обов’язково від температури також треба вколоти (якщо вона висока ).
Ветеринар є поблизу ? Якщо є клініка, то роблять аналіз на кліща , якщо звісно Ваш алабай підпускає чужих людей …

В мене також алабай, та все те саме було на досвіді … Але інколи симптоми можуть бути схожі , а причини різні , тому це тільки перше припущення , на що схоже.
А собака вакцинована ?
І чи є в вас кіщі , чи оброблений був, та чи гуляв там де можна кліщів зібрати.

У мене місяць тому так само щеня алабая 9 місяців : бігав - грався … а ввечері почав до мене тулитися і відмовився від смачної каши з м’ясом та печінкою … заподозрила кліща - одразу вколола пиростоп та знеболююче ( мелвет ) . Вранці все вже було добре , але пару днів проколола тиопротектин ( підтримка печінки ) .
На випадок пироплазмоза завжди треба мати вдома азидин ( або пиростоп ) або інші аналоги , бо чим швидше вколете ліки - тим більше шансів витягнути собаку без поганих наслідків .

3 лайка

Алабаї - за природою мясоїди, причому - дрібних парнокопитних (кіз, овець). Їх підшлункова не розрахована на цибулю! Кістки свинячі дуууже травматичні, вони протипоказані собакам. Жир - який саме і скільки?
Я не виключаю, що кліщова інфекція. Але ж змилуйтесь з таким раціоном. Собаці і так важко.

4 лайка

Звісно не підпускає

Так,вакцинований!
Чоловік колов.
Гуляє на подвірї.
Божееее невже хтось отруїв…

Дякую…
Аби тільки не отруїли

Він їв 6 років…
Який у вас раціон?

Якби отруїли , він би скоріше всього блював би, була бі піна з рота , та понос , або кал з кров’ю. Тим більше за 3-тю добу, було б суттеєве погіршеня стану з проявами саме отуєння .
Міряйте температуру , слизові, сечу дивіться.

Мій теж нікого крім своїх не підпускає , але ми самі кололи все що треба від кліща . Якщо третій або більше день, та сеча червона або коричнева , слизові бліді, то це вже дуже дуже погано… Він встає? Ходе? Зад “заносе”?

2 лайка

І цибулю? Хоч не надумайте вином лікувати…

3 лайка

Він встає,ходить І ЗАД ЗАНОСИТЬ…температура 38,6.
Викликали лікаря!
Підпустив!
Дали укол!
Спостерігаємо…

3 лайка

Доброго вечора. Як Ваш пес ?

Доброго дня!
Хворіє

Если это пироплазмоз и кололи азидин или пиростоп- собака должна пойти на поправку уже через сутки. Если нет, - это может быть анаплазмоз. Тогда лечение другое, и надо давать антибиотик 28дней-доксициклин. + подкожные капельницы

2 лайка

У собаки хроническая болезнь почек
Лежит в клинике на дневном стационаре под капельницами…состояние очень критическое!
Не из-за пищи,это не клещ и не т.д…это отказывают почки…