"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

О дякую за інформацію, виявляється ми з Юльою родичі :slight_smile:
Я тут намірилась інформацію по своїм назбирати, є тільки обривки. Тоді не питала, а зараз минулим господарям похоже не до того.

Мама Бруні - Ветка зааненка 1 окот 3600 мл молока

17-16-02-3jpg_2595707_16999899

ММ Марта зааненка 1 окот 3,5л

БМ Маша 11 років 5,5 л

Папа Бруні Хоєрс німецька лінія нуб

dc21eb42c8d8

Дед Лунік.

14 лайков

Сюза 13.02. 2018 рік
Мама Буя 62 нуб 38 заан 2 окот 3,5 л

ММ 50 нуб, 50 заан
пик в среднем 6-6,5, среднесуточный за лактацию 4,2. Жирность 4,4., белок 3.2.

53551a0d610f1f4290ab6e9fe77c849e56b35f89_1_552x500

Папа Мами 75 нуб 25 заан Сема

Папа Грек 75 нуб 25 альп про нього вище.

17 лайков

Діти Грека 2018

Бруня + Грек 3 козочки

Тіса + Грек 2 козлика

28 лайков

Дівчата моделі а козлики такі статні і поважні

1 лайк

дуже гарні кози та дітвора

1 лайк

Дякую. Сама передивляюсь і радію. Виставила трохи фото тут.

Дякую Ірина, рада що подобаються. От чекаю на поповнення від дівчат, надіюсь порадують)

4 лайка

Вже не можу дочекатись, ніби 15 чекаємо від Бруні. В минулому році вона видала 3 козочки, Буя 1 козочку, Тіса 2 козлика. Ітого 4:2
В цьому році побачимо, кандидатки дві Бруня 15.03 і Сюза 25.05.
По Сюз взагалі не видно що там хтось є :thinking:
Буду 25 щупати, мацати. Її Бруня дуже ганяла, але надіюсь на краще.
Папка у всіх Грек.

9 лайков

І ми від Донни чекаємо, та схоже їй байдуже до наших чекань :grin:
В нас, цьго року, всі кози чомусь ходять на декілька дніа довше строку.

6 лайков

Родила Бруня від Грека - 3 чудових козлика. Перший 3 кг темно коричневий, другий 3700 світлокоричневий з темними вухами, носками і носом, третій 3300 темно коричневий.

30 лайков

Поздравляю с богатырями!

2 лайка

Вітаю з козодітками.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

1 лайк

Олю, вітаю! Молочних рік мамі, а хлопчикам хороших ручок!

Ваша кізонька слухнята дівчинка, не заставляє господиню хвилюватись :star_struck:
А моя Дєточка філонить, ну хоч зв’язки вже розійшлисі і трошки почало вим’я наповнюватися.

1 лайк

Оля поздравляю! Пусть растут здоровенькими! Маме молочка побольше! :relaxed::rose:

1 лайк

Вітаю, Олю! Добрих їм ручок!

1 лайк

Олічка вітаю з прибутком

1 лайк

Поздравляю! Ну хоть нет соблазна оставить девок дома. Хороших ручек вашим малышам!

2 лайка

Слухняна, але заставила мене понервуватись. Останній попою випав :crazy_face: три це все ж таки жорстко.

Це в точку, я думала козочку лишити, а тут на тобі :grinning: молодець Бруня, забрала всі соблазни. І краще 2 козликів, роздоїти можуть тільки 3 козлика :grinning: вим’я потужно розтягнулося. Ще не доїла, піду подивлюсь в 21.00 чи там щось буде. Хлопці через 5-10 хвилин всі топали як нівчому не бувало.
@Mila_koza @VIKTORI @vfhbyf і всім всім дякую за поздоровлення. Кому цікаво можу обміняти на пару шашликів від 2 місяців, або одного дорослого козла любого з мого тріо :wink:
Фото постараюсь завтра. Навіть відео засняла як другий виходив, подивилась і сміюсь, по озвучці не Бруня рожала, а я :sweat_smile:

9 лайков

Сьогодні до

А коли родила, все з верху опустилось в низ.

10 лайков

Діти 15.03.2019 Бруня + Грек 3 з ларца. Козлики.

Перший 3кг

2 козлик 3700

Третій 3300

По підрахункам вони 62% нуби, а 38 заано-альпи. Перші діти самі любимі, плюшеві комочки. Їм сьогодні сутки, на ножках ще не дуже впевнені :slight_smile:

37 лайков